Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napos kisbabámon észre...

6 napos kisbabámon észre vettem hogy ha a kiságyába fektetem aludni erőlködni kezd mintha szorulása lenne, viszont a kakija normális! Ez mitől van? Lehet hogy a pukiktól fájna a hasa? De ha ölbe van semmi baja

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha ölbe veszed,akkor felszoktatod és nem fog a kiságyában aludni. Ha fáj a hasa,akkor masszírozd meg a hátát vagy a hasát. Az többet ér,mintha ölbe veszed. Az a hasfájáson nem segít.
2012. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én arra is gondoltam hogy ez egyfajta hiszti lehet neki hogy ne kelljen kiságyba lennie mert tényleg csak akkor csinálja ezt amikor beleteszem
2012. szept. 2. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:

6 napos gyerek még nem hisztizik és az is biztos,hogy nincs még elkényeztetve.Valószínű,hogy a hasa fáj,arra kell megoldást találni,mert ha túl sokat erőlködik így, akkor lágyéksérve lehet.Az én kisfiam mikor hazahoztuk a khból (14 hós) akkor elkezdett iszonyat sokat enni és nem bírta a pocija.sokat sírt evés után,erőlködött így az ágyban,tényleg,mintha nyomna. néhány hét alatt lett sérve ettől az állandó nyomástól.egy hóra rá meműtötték. derítsd ki,hogy mitől fáj a poci és oldd azt meg.

Nekünk az volt a gond,hogy mindíg két mellből szopizott és nem szívta kia zsírosabb tejet,csak a hígabb,cukroabb tejet,ami nagy mennyiségben hasfájást okozott.Azt tanácsolta a dokink,hogy fejjem le a hígabbat és a zsírosat egye,ez bejött. és amúgy a laktoherb is iszonyú hasgörcsöket tud okozni...de lehet még más oka is,van infacol,probiotikum...szívesen írok privátban,ha van kérdésed,szívesen válaszolok(egészségügyis)

2012. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyetértek aa második válaszolóval,egy 6 hós baba még nem hisztizik.Az én kisfiam 2,5 ő is erőlködik,pedig normális"híg" a kakija. (anya tejes) Akkor én is figyelek erre a sérv dologra.
2012. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6 napos baba és a hiszti? Jesszus, ezt ti sem gondoljátok komolyan...

Fáj a pocija, azért erőlködhet. A lajhár póz sokat segít, esetleg a már felsorolt készítmények, masszázs, stb.

Az is lehet, hogy reflux, fekve folyik vissza a sav a nyelőcsövébe, és az bántja. Unokaöcsémnél ez volt, kicsit megemelték a kiságy fej részét egy könyvvel, amit a matrac alá tettek, az is segít.

2012. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!