Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már, aki úgy gondolta,...

Volt már, aki úgy gondolta, nehéz neki egy gyereket is nevelni, gondozni, ezért nem szült másikat, majd idősebb korában megbánta, hogy nem bírta ki azt a néhány plusz évet, míg nehéz a kicsikkel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, engem is érdekelnek a válaszok. Nekünk 1 gyerekünk van. Mostanság gondolkodunk a másodikon.
2012. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fura lesz amit írok. Én már most tudom hogy meg fogom bánni...... De én depressziós voltam annyira nem volt segítségem. Én még egyszer nem akarok az ágyon sírva attól rettegni hogy elcseszek valamit és nem fog megnőni stb...... Szóval én egy határozott ember vagyok. És ezért van az hogy vállalom azt hogy bánni fogom.
2012. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is félek hogy meg fogom bánni, de nekem az a furcsa hogy úgy érzem ,,megcsalnám" a kislányomat:S Nagyon fura érzés. Rettegek attól, hogy nem fogok tudni ugyan annyi időt vele tölteni a kistesó miatt... Viszont már most hiányzik a babázás...
2012. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ZsZs27 ***** válasza:
Ismerek két ilyen párt is. Bár közülük az egyik pár bevállalt még egyet, amikor anyuka 43 éves volt, a nagy gyerek meg már 21. Na akkor meg azt "bánták meg". Szeretik a kicsit (8 éves), de érzik, hogy talán mégis kicsit felelőtlenség volt részükről. Nehéz döntés a gyerekvállalás. Ezért szoktam mondani, hogy mázlisták az ikresek!
2012. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!