Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én még szűz vagyok, és a...

Én még szűz vagyok, és a barátom le akar velem feküdni. Nagyon félek, mert ő már nem szűz és félek hogy elbénázok valamit. Az baj hogy néhány évvel idősebb nálam? ő 15 és 2 évvel idősebb nálam :S

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 20:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Az baj, hogy nem vagy 14, és így barátod törvényt sért.
2010. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem érzed magad késznek erre (szerintem nem) akkor ne feküdj le vele! Mióta vagytok együtt?
2010. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Ja, úg olvastam hogy te 15, ő 2 évvel idősebb nálad tehát 17. Ne feküdj le vele!!! Ráérsz még!!!
2010. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
13 évesen még ne ezen törd a fejed!
2010. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
15 van odaírva! nem 13
2010. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
21:04 meg az is oda van irva, hogy 15 a baratja, aki 2 evvel idosebb nala => o 13 eves.
2010. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Jézusmária! 13 évesen? Nehogy lefeküdj vele! Várj még, kérlek!
2010. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

13 évesen egy kapcsolatban nincs helye a szexnek! Abból csak különféle bajok, sérülések lehetnek! Testi és lelki sérülések! Testi, mert 13 évesen a tested még nem áll készen a szexre!!! Mellesleg, a szexből gyermek születhet, foganhat, akit vagy megölsz vagy megszülsz. 13 évesen pedig fogamzásgátlót szedni nem szabad!

Lelki, mert a szüzességet csak 1x lehet odaadni valakinek. És ha ez nem jól sül el, később csak bánhatod a dolgot.

A szüzesség érték, kincs. Azt jelenti, hogy még nem volt senki az életedben, akinek odaadtad volna a tested. Nagyon meg kell gondolni, kinek adod ezt a kincset, ki érdemes! Az érdemes rá, akiben 1000%-ban megbízol, akire rábíznád az életed. Szeretkezz majd akkor, amikor nem kell aggódni a védekezés meg a szülők miatt, mert felnőtt ember vagy, és azzal teszed, akivel nembaj ha gyermek is foganna. Ez persze jópár év múlva lesz.

De érdemes várni! Nem jó úgy szexelni, hogy sok minden miatt kell aggódni, és nem tudod teljesen elengedni magad, és csak a másikra bízni.

Addig is persze legyen barátod, menj vele mindenfele és beszélgessetek mindenról...

De a szexet tegyétek félre. Tudom, hogy nem könnyű, de meg kell tanulni várni! Ha szeret, és van esze, akkor ezt megérti. Ha nem, akkor ott kell hagyni!!!

2010. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
21:04 vagyok. Ha tényleg az van odaírva, úgy láttam, hogy 15 éves, barátja meg +2. bocsi. AMúgy szerintem 13 évesen ne feküdj le vele.
2010. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
13 évesen nehogy lefeküdj vele. Ehhez még nagyon fiatal és éretlen vagy. Meg nehogy már azért add oda magad neki, mert ő annyira akarja. Ha nem érti meg h te még nem állsz készen, akkor nem érdemel meg.
2010. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!