Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós kisfiam étrendje így...

9 hós kisfiam étrendje így megfelelő?

Figyelt kérdés

reggeli:szopi

Tízórai:gyümölcsök gabonával, vagy babapiskótával

ebéd:szopi

Uzsonna:főzelék 2 naponta husival

vasora:szopi


Csak azét, mert 1 hónapja nem hízik. Nem aggódom miatta,mert a súlya így is közel 9 kiló. Lassan a tejtermékeket is bevezetem. ha pedig mi eszünk, abból is kap egy kis kóstolót, mert tátog érte.


2009. júl. 30. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nEm azért nem hízott, mert hosszabb lett? Nem lettek kicsik a badyk:) ? Szerintem jól eszik. Annyival talán növelhetnéd a kalóriát, hogy ebédre is ehetne főzit, aztán rá szopi.
2009. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nikcsi ***** válasza:
En is arra gondolok mint az elso valaszolo. A fiam is hirtelen megnyult, pont tegnap mertek 79 cm es 9380 gramm. Abban is egyetertek hogy talan ebedre is megprobalhatnad a fozeleket, uzsonnara meg vmi tejtermeket, tejpep vagy ilyesmi.
2009. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet! :)Nem kér többet,erőltetni meg nem akarom. Adtam volna én még pl. főzi után cicit, de csak harapta meg vigyorgott. :)Többet meg nem eszik sem gyümölcsből sem főzelékből. Szerintem lemozogja ,mert már kapaszkodva járkál (meg esik) újabban... :) Köszi a gyors választ!
2009. júl. 30. 08:51
 4/4 Nikcsi ***** válasza:
ja es o is 9 honapos, ez lemaradt. Az elozo voltam.
2009. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!