Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos a kisbabánk. Szerinte...

5hónapos a kisbabánk. Szerintetek mikor jöjjön a kistesó?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én minimum 2 maximum 5 évet várok majd, ha úgy döntünk lesz kistesó. De van időnk, mert még csak 3 hetes a kislányunk. :)
2012. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Én a 2 év különbségre szavazok.

Már kellőképpen nagy a nagy, például nem kell testvérkocsi (mint kisebb különbségnél), de közben mégis pici ő is, jól lehet kezelni a testvéri kapcsolatot (féltékenység), még a nagynál sincs igazán dackorszak.

2012. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Én is a 2 év korkülönbségre szavazok.
2012. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hat ezt nektek kell tudni :) en tuti varok legalabb egy evet majd az eslo utan(meg meg sem szuletett) de az is lehet hogy kettot vagy harmat. en ugy vagyok vele hogy szeretnek egy ideig csak ra koncentralni.
2012. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nalunk kb 5 ev lesz.

Most lesz 3 eves a lanyom, de nem allnak ugy a dolgok, hogy bevallaljunk meg egy babat, bizok abban, hogy az elkovetkezendo masfel evben rendezodnek a dolgaink, akkor johet a 2. baba.

(Ha adott lenne minden, akkor kb most allnank neki.)

2012. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 xStefix ***** válasza:

Nálunk 4 1/4 év a korkülönbség, nekünk így lett a legideálisabb.

Azt csak te tudod, nálatok hogyan lenne jó - de azért ne feledd, hogy a tiétek még nagyon pici, szerintem egy darabig még jobban is igényelne téged...

2012. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én nagy korkülönbséget akarok a gyerekeim között,kb 5-7 év.26 vagyok,fiatal leszek még a 2.-nál is.Addig csak a kisfiamra koncentrálok aki most 2 hónapos.de sztem ezt mindenki maga dönti el.Bnőm terhes lett mikor a babája 3 hónapos volt,először nagyon megijedt hogy nem fogja bírni,most meg már nem is csinálná másképp.Hozzáteszem keveri hogy a 2 gyerekével hogy is voltak a dolgok...:-)
2012. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En nagy (5-7) ev korkulonbseget azert nem szeretnek, mert ennyi van koztem es a noverem kozott. Gyakorlatilag nem volt kozos gyerekkorunk, nem jatszottunk soha egyutt, nem jartunk egyutt bulizni...mert mindig az adott idoszakban mas volt az erdeklodesi korunk. Mi csak papiron voltunk/vagyunk testverek. Most igy felnottkent mar masabb a helyzet, de sokkal jobb lenne, ha korban kozelebb allnank egymashoz, mert akkor sokkal kozelebb allnank maskepp is egymashoz.
2012. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont nem egy olyan dolog, amit a gyk-s válaszok alapján kell eldönteni...

Egyébként az én kisfiam 6 hónapos, mi minimum 4-5 évet várunk a kistesóval. Én úgy látom a környezetemben, hogy a kis korkülönbséget az egész család megsínyli. Anyuka besokall az állandó babázástól, nincs elég ideje/energiája egyenként a gyerekekre, akik emiatt frusztráltak, neveletlenek és féltékenyek lesznek.

De mondom, ez egy olyan dolog, amit nem dönthetnek el mások helyettünk.

2012. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Anyuka besokall az állandó babázástól, nincs elég ideje/energiája egyenként a gyerekekre, akik emiatt frusztráltak, neveletlenek és féltékenyek lesznek. "

Ezt én is sok helyen látom...

2012. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!