Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tanácsoltok? Jövő hétvégén...

Mit tanácsoltok? Jövő hétvégén lesz Anyukám születésnapja, akkor lesz a kisbabánk 1,5hónapos. Szerintetek vállaljuk a 60km-es utazást vele, esetleg ott alvással, vagy még inkább ne?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán!!! Az én kislányom másfél hónapos volt, és a Balcsin nyaraltunk vele 2 hétig :). Nagyon jó volt!!! :)
2010. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi kéthetente utazunk a nagyszülőkhöz, 70 km-re, ez kb másfél óra autóval. A baba 2 hónapos kora óta, még sosem volt semmi gond. Ottalvás pedig szintén már jópár hónapja szokott lenni pár hetente, azzal sem volt még gond. DE: fontos, hogy ne idegen legyen neki a hely, legyen olyan ágya, amit elfogad. Sok sikert!

Egy 11 hónapos kisfiú anyukája

2010. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen pici végigalussza az egészet. Egy év múlva nehezebb lesz vele megtenni ugyanezt a távot... :o)

Az ott alvás már érdekesebb kérdés, de nem vészes az sem, ha adott a tiszta és rendes környezet...

2010. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se lenne gond... Igaz az én lányom 3hónapos volt amikor Bp-ről Miskolcra mentünk,de olyan jót aludt a kocsiba,mint még soha. :) Kaja után indultunk,rögtön be is aludt és csak akkor kelt fel amikor leértünk.
2010. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan, ha egészséges. 1 hónapos volt a kislányom, amikor mi is bevállaltunk egy ekkora utat.
2010. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hetes volt amikor lementünk nagymamáékhoz vidékre egy hétvégére:200 km-es út volt.Nem volt semmi gond!
2010. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Így már ha nem is ott alvósra (majd meglátjuk, hogy viseli az új, ismeretlen környezetet), de biztos, hogy menni fogunk. :-D
2010. márc. 5. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!