Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok véleményt a rossman...

Mondanátok véleményt a rossmannos pelusról? Mennyire merev? Mennyire puha a belseje? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
ha nem jött be,akkor megírnátok azt is,hogy ti mit használtok?mi jött be helyette?
2012. szept. 12. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer vettem kipróbálni,akkor 1890Ft volt,most ha minden igaz 2400Ft körül van,4+/36db.

Magával az anyagával,nedvszívó képességével nincs gondom,a baj a fül résszel van,amin a tépőzár van,nekem ez a rész többször is a kezembe maradt,míg más márkás pelenkánál ezt soha nem tapasztaltam és emiatt több pelenkát is ki kellett dobnom.

A DM Babylove pelusával sem volt ilyen problémám ill. a Mülleres pelussal sem.

Most már nem kísérletezek Liberót veszek és kész.Van DM-es kuponom amivel olcsóbb,ill. ha a Rossmannban akciós akkor ott veszem,5-öst veszek ebben 80db van 4990Ft a teljes ára,de én általában 3400-3800Ft között hozom ki a kuponokkal.

2012. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem elég jó, ára sem több, mint másiké. de nálunk egy kicsit jobban szárazontartotta babám a Dm-es pelus.
2012. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt vele baj, de a tépőzára nem olyan jó, mint a pine-é. :/
2012. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!