Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanál másfél évesnek...

Ajánlanál másfél évesnek csőrös/itatópoharat? Amiből tényleg nem folyik ill. nem puha szilikocsőre van, amiből ki tudják nyomni a folyadékot!

Figyelt kérdés

A "másfél évesnek már nem használok ilyet" típusú válaszokból köszi, de nem kérek! Az enyémek is tudnak pohárból inni, igaz csak segítséggel, pont ezért használunk még csőröst is, hogy akkor igyanak, amikor akarnak. Ill. ha úton vagyunk, se jelentsen gondot az ivás.

Jelenleg Nuk puha csőrű van,az a Micimackós meg mickey egeres, de a padlóra, ülésre nyomják a csőrt,mert úgy ki tudják belőle folyatni, ez a játék. Meg különben is, ezt is másfél éves korig ajánlják.


2012. aug. 7. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kislányom 1 éve kora óta használja, és imádja. Olyan, mint a pohár, rendesen jön ha szívja, de nem csöpög!!!


[link]

2012. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én MAM kemény csőrű itatót vettem, 8 hónapos kortól ajánlja (az van rajta, hogy 8+), Sparban. Van a Brendonban is meg a dm-ben is asszem. Tényleg nem csöpög :)
2012. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

- nekünk ilyen volt,ez sem folyik,és puha a gumi is,így könnyen tudja szívni.


Nekem mondjuk mindenből Aventos dolgom van(mellszívó, cumi, sterilizáló),nagyon megbízható márka.

2012. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Én is pont ezeket nézegettem, így legalább kaptam véleményt róluk! Nekünk eddig szinte minden Tommee Tippee volt, kivéve a fent említett nuk itatót. Nagyon szeretem a TT.-t, az Avent is szimpatikus, de igazából elég sokszor hallottam,hogy folyik az itatóiból a folyadék. Kedves utolsó válaszoló, mit kell tenni, hogy ne folyjanak? Vagy nincs rá vmi praktikus ötlet?

2012. aug. 7. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanazt az Aventet használtuk, mint az előző válaszoló, tényleg jó.
2012. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem az avent folyt..


Vettem 1 tommy tippeet és nagyon jó tényleg csöpögés mentes hiába dobálja a fiam...


[link]

2012. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is! Valamit muszáj lesz vennem, mert ez a kifolyatás megőrjít:)
2012. aug. 7. 13:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Van amelyik Avent nem jó,az ami kemény műanyagból van.Tehát aminek cserélhető az a csőrös része /bár a miénk fehér/ mindjárt linkelek,nah azok a jók...
2012. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

Most pont ilyenünk van.Majd megkeresem a csőrt is hozzá,de most sír a kisfiam...

2012. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csatlakozok az előttem írokhoz: a Tommee-sból tényleg nem csöpög, babám 9 hósan már tudta használni, addig egy csomót próbáltunk de nem sikerült Ezt azonnal tudta használni
2012. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!