Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós anyatejes babátok...

10 hós anyatejes babátok mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Pl. mennyi gyümölcsöt eszik egy étkezésre? Vagy ha eszik bébiételt, abból egy egész üveggel? Mikor mit eszik?Éjjel egyszer ébred enni, és ki akarom szűrni hogy eleget eszik-e nappal, lehet valóban éhes azért ébred.
2012. szept. 12. 12:24
 1/4 anonim válasza:

Szia.

Nekem is 10 hónapos anyatejes a babám.

Tízóraira 1 üveg gyümölcsös bébiételt megeszik simán. De néha adok neki egy kis kenyeret is utána.


Ebédre 1 üveg bébiétel, de még nem a darabosakat adom, mert azokat nem szereti. S mellé még esetleg ha kell neki krumplit szoktam adni kis darabokban, hogy szokja a darabos ételt is. / 6 fogunk van már/

De ha az ebédet itthon csinálom neki akkor 5 dl csinálok, amiből 3 dl adok ebédre és 2 dl vacsorára.


Uzsonnára én szoktam neki gyümölcsöt összeturmixolni vagy törni. 2 banánt összetörve simán megeszik. De uzsira is olyan 2 dl adok neki a gyümölcsökből és egy kis kekszet adok még hozzá neki beletördelve hogy egy kicsit elázzon, ha barackot vagy körtét adok neki, hogy jobban lakassa.


Vacsorára pedig főzeléket és anyatejet.


A védőnőnk azt mondta olyan 200-300 g-okat lehet neki adni mert annyit megesznek.

2012. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és éjjel szoptatod? Kb. nekem is ennyit eszik, és nekem ébred éjjel enni.
2012. szept. 12. 14:21
 3/4 sumergo ***** válasza:
Az én lányom is kb. ennyit eszik, és ébred éjjel, de nem is annyira enni, hanem őt a foga ébreszti fel. Már látni a 7. fogacskát, lassan kibújik, sokat piszkálja is, szerintem ez ébreszti fel. Nem lehet, hogy nálatok is ez van?
2012. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Babámnak csak két foga van kint, amik egyáltalán nem viselték meg,észre se vettük h jönnek, csak azt h kint vannak. Nem hiszem h ez ébreszti fel inkább csak megszokás.De nem panaszkodok, olyanokat lehet olvasni h csak na. Nálunk egyszer eszik éjfélkor, meg hajnalban 5 felé, egyébként alszik.
2012. szept. 13. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!