Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik, aludt 1...

Mennyit alszik, aludt 1 hónapos babátok délután? Éjszaka is bírt aludni?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok h átalussza-e az éjszakát, csak hogy ha sokat aludt délután, akkor sokat volt fent az éjszaka?
2012. szept. 12. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém egy hónaposan szinte mindig aludt, nem csak délután. Három óránként evett, utána kicsit fent volt, játszottunk, aztán már aludt is a következő etetésig. Éjszaka is ugyanez. Persze lehetnek eltérések, de ennyi idősen azért legalább háromszor nap közben aludni kell egy babának. Az enyém most 8,5 hós, és még mindig alszik háromszor fél, vagy 1 órát.
2012. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Az enyem mindig aludt delutan is, es mindig nyugodtan aludt ejszaka. Most harom honapos, most is alszik delutan, ketszer egy orat, es fürdetes utan 8-9 között rakom le. Ejszaka 1x kel enni, de visszaszundizik 6-7ig.

Sok helyen olvastam hogy ha tulsagosan kimerül a baba, nehezebben alszik ejszaka.

2012. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 1 hónaposan 3-szor aludt 2 órát,fürdetés után(este 8-kor)etetés után elaludt,és 2-kor ébredt enni.Azután reggel 6-kor.
2012. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem minden babánál más.Egyik már 2-3 hónapos korától alszik éjszaka,a másik meg még 6 hónaposan is 3 óránként kel.Az enyém most 13 hetes,de éjszaka is 3 óránként eszik.Nappal alszik 2-3-szor.
2012. szept. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!