Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen okmányok kellenek a...

Milyen okmányok kellenek a babák személyi igazolványának igényléséhez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Személyigazolvány?? Egy babának nincs személyigazolványa. Az csak 14 éves kortól van....
2009. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de kell csináltatni ha nincs érvényes útlevele és a születési anyakönyv,lakcímkártya és az anyukának a személyigazolványa. ezt onnan tudom mert tesóm okmányirodában dolgozik
2009. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
lakcím, taj, adó kártya, szül. anyakönyvi ami kell. Egy újszülöttnek személyi? És babaképet raknak bele?? Na ne vicceljetek már.
2009. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de ez így van,mindíg kitalálnak valami hülyeséget.
2009. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó dolognak tartom!!!! Mi is kihasználjuk, inkább, mint ezrekért az útlevelet!

EGyet nem értek csak, hogy az útlevélhez mindkét szülő kell, nehogy kilopd az országból a gyereket, de a személyi igazolványhoz elég csak az egyik szülő. Tehát Union belül viheted oda, ahova akarod:-)

Vihetsz a babáról fényképet is, de ha nincs, ott csinálnak:-)

2009. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék, pont az útlevél helyett. Adókártya mindenképp kell hozzá, nem elég az adószám?
2009. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az elsonek harmadiknak uzenem hogy fejezze be mar a hu.... geit vegre majd ha lesz babad megerted a dolgokat ha meg mar van akko legalabb te is okosodtal meg valamivel.
2009. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13:56-os vagyok. Én úgy tudom, elég a születési anyakönyvvi kivonat. De a babáknak amúgy sincs sok papírjuk, ami van, vinni kell, majd ott kiválogatják, ami kell.:-)

[link]

Még ezt találtam róla a fényképpel kapcs.

Akkor is jó dolognak tartom! Aki meg korlátolt, az meg legyen az!

2009. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!