Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az olcsóbb tápszerek gyengébb...

Az olcsóbb tápszerek gyengébb minőségűek?

Figyelt kérdés
Például a DM és a Rossmann elég olcsó,de minőségben megfelel ugyanúgy a babáknak,mint a márkásabbak? Van benne ugyanannyi vitamin,ásványi anyag,kalória,stb...
2009. júl. 30. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem!!!! Egyszerűen arról van szó, hogy ezek saját márkás termékek és nem magyar termékek. Míg pl. a Milupánál megfizeted a nevét, a reklámot, addig ezek a termékeknél nincs ilyen. Mind a kettő ha jól tudom német termék és az rossz nem lehet. Amúgy mi is ezt eszük és sokkal jobban szereti, mint pl. Milidé, vagy Milupa. Egyébként gondolod, ha gyengébb minőségűek vagy esetleg rosszabbak lennének, mint a márkásak akkor lehetnének forgalomban?

JA! És ezek a termékek épp olyanok, mint PL. a Metronál az Aro termékek. Azok is olcsók és saját márkás termékek.

De ha esetleg mégsem bízol meg bennük akkor add azt neki, ami szerinted a legjobb.


Egy 7 hónapos kislány anyukája

2009. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert még nem próbáltam.Pépeket ettünk már mindkettőtől,de a tápszereiket nem kóstoltuk.És nem tudom,mennyire szigorúak az előírások.Pl ha lenne Tesco gazdaságos tápszer,biztos nem venném meg.

De a DM meg a Rossmann az más.Ezért kérdeztem.

Köszönöm a választ, :)

2009. júl. 30. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!