Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon a foga miatt csinálja ezt?

Vajon a foga miatt csinálja ezt?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos a kislányom. Két napja hasmenéses, és egyfolytában sír. Orvos látta tegnap, semmi baját nem talált. Enni is elég rosszul eszik, kanállal egyáltalán nem fogadja el az ételt. Gyümölcsöt akartam tízóraira adni neki, de nem kéri, pedig már szépen evett kanállal. A tápszerből sem eszik meg annyit mint máskor. Néha eszméletlen sírásba kezd, és olyankor ami a kezébe kerül tömi bele a szájába. Néztem az ínyét alul, kis fogacska alakja van, de semmi más nem látszik rajta. Mennyi idő alatt jön ki a foga ha tényleg az kínozza ennyire? Mondjuk nyáladzani nem nyálzik annyira, de ettől lehet a foga ugye?
2012. szept. 14. 10:48
 1/2 Kiki01 ***** válasza:
Sztem igen, a fogacskája. A fogacska alaktól az én kislányomnak kb 1 hónap múlva törte át az ínyét. Viszont nyugi, azért folyamatosan nem fáj neki, lesznek nyugisabb időszakok is.
2012. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet a foga, igen. Ajánlom a Dentinoxot (vagy a Dologelt, Gingigel Babyt, amelyik szimpatikus :)) meg a Viburcol kúpot, nekünk sokat segített!

Vegyél neki hűthető rágókát, és pont akciós a Brendonban a "rágócumi", ezek is hasznosak :)

[link]


Kitartás!

2012. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!