Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon a foga miatt van hőemelk...

Vajon a foga miatt van hőemelkedése 4.5 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
A tízórai gyümölcsből alig evett.Délben éreztem,hogy meleg a kis feje,megmértem a lázát,37,8 (azaz 37,3)Most leraktam aludni,nem adtam neki semmi gyógyszert,de ha felkel és nem jobb,akkor kap Algoflex Baby-t.Mit gondoltok?
2012. jún. 6. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre én nem adnék még semmit sem, ha 38 fölé megy már más, de a láz alacsony fokon kell az immunrendszernek.

ez a höfok lehet túl melegedéstöl, pl túl sok ruha, és ezmiatt is lehetett étvágytalanabb.

2012. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem magas, sőt ez ilyen picinél rendben van. Ne aggódj! Na ezt könnyen mondom, így mostmár 2 éves múlt a fiam, de én is mindig minden rajta tartottam a szemem. :) Nekünk azt mondták, hogy 39 fok alatt nem csillapítunk lázat. Igaz én 38,6-nál szoktam adni mostmár Nurofen szuszpenziót. Nem baj, ha néha felmegy a hőmérsékletük, mert akkor megkezdi a szervezet az öngyógyítást. Szeritnem ne add neki ezeket a szereket. Inkább borogasd és hűtőfürdő, ha tényleg megy fel a hőmérséklete.
2012. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!