Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén van tökéletes baba?...

Őszintén van tökéletes baba? Elegem van hogy mindenki lesajnál pedig mással nem cserélnék.

Figyelt kérdés
A kicsi fiam 5 hónapos és pár napos, 9 és fél kg 73cm körül van. Nagyon nyugodt az éjszakát már 4 hetes korától végigalussza. Nem tudom mi az hogy a gyerek órákig vagy csak egy fél óráig is sír Hála Istennek. Forog nagyon ügyes már majdnem mászik. Egyetlen "baj" van vele hogy a tápszert csak félálomban hajlandó elfogadni. Szóval nálunk nem azért kel a gyerek mert éhes hanem azért alszik el. A kanalas bébiételeket ha nem is sokat teljesen normálisan eszi,de volt hogy már jól is lakott egy étkezéskor. Még annyi hogy nem iszik sok vizet csak olyan 10ml-ket /ébren/, de szerintem a napi 1l tápszer lég folyadék neki.
2012. szept. 17. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nincs tökéletes baba.:)

Minden gyereknek van kisebb-nagyobb "dilije".

Csak egyes szülők azt gondolják, hogy az övék tökéletes, pedig dehogy. Az enyémek sem különbek senkiétől.:)

De persze mindenkinek a sajátja a legédesebb. De látni kell a hibákat is, és ha azok olyanok, akkor változtatni rajtuk.:)

2012. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

De van! Az enyém! Csak néha idegbajt kapok tőle! :D Rossz vicc volt tudom. :)

Nem nincs. Az én babám is olyan nyugodt mint a tied, jó alvó, jó evő, nem sírós, csak ha fáj valamije. De mindent megrág, szét pakol. Azt is eléri amire nem is gondolnék. Rájött, hogy tud sikítani, nekem meg a fejem szét megy. Ja és mindig a se..emben akar lenni. Semmi baj nincs vele ameddig lát engem. Nem kell kézbe lennie, csak lásson. Ha kimegyek visít egyből. WC-re is csak úgy tudok menni, hogy jön ő is és nyitva az ajtó! :S De alapjáraton jó gyerek! :)

2012. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
oszinten, mi itt a kerdes? mar a cimbol azt hittem beteg a gyereked, te meg tenyleg ilyenen problemazol? jo sok idod lehet. bele fogsz hulyulni amugy ha ennyire erdekel masok velemenye.
2012. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek az utolsóval, lesznek még olyan dolgok, mire felnő.... de tényleg igaz a mondás, ha valahol nincsenek igazi éproblémák, akkor keresnek, hogy legyen min idegeskedni.
2012. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

A kérdést én sem értem, bocsika... Miért sajnálnak le?.. :O

Egyébként meg örülj, míg ilyen idilli a helyzet. A fiam 7 hónapos koráig én sem tudtam milyen az, ha a gyerek akár fél óráig is sír egyhuzamban, az éjszakákat végigaludta. De ennek vége szakadt, 4 és fél hónapja vége a nyugis éjszakáknak. Fogzás, szeparációs szorongás, mozgásfejlődés! Huh. Szóval ne éld bele magad, hogy ez mindig így lesz, de kívánom a legjobbakat.

2012. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolva a kérdésedre: Nincs tökéletes baba:)

Én az elejétől kezdve egy érzékeny sírós, hasfájós babát kaptam, de mára egész jól összeszoktunk:)

Azt viszont hiba, hogy keveset iszik, a tápszer egyáltalán nem folyadék!!!Próbálkozhatsz mással is nem csak vízzel, főleg ha már 6 hónapos elmúlik, gyümölcslevek, de most még cukor nélküli teát készíthetsz neki!

2012. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Van egy 3 éves lányom is úgyhogy tudom hogy van pl szeparációs szorongás.Köszi a kioktatást.

A kérdés abból ered hogy a szomszéd hölgy mesélte hogy az ő gyerekei már 5 hónaposan egyedül itták a tápszert a cumiból mert ő a fogadta a vendégeket a kozmetikájában. Én erre mondtam hogy a kisfiam hogy eszik erre ő azt mondta hogy hálát ad az Istennek hogy az ő gyerekei nem voltak ilyen problémások. A lányommal is mindig küszködtem az etetéssel most a fiam kis evősnek indult aztán 2 hónaposan egyszerűen nem tudtam megetetni. Volt hogy du 3-tól este 10ig semmit nem ivott, már majdnem a kórházba vittük.

Ja meg az egyik barátnőm akinek a gyereke 13-14 órákat ordított ennyi idősen egyhuzamban azt mondta hogy kár hogy ilyen problémás az én gyerekem.

Úgyhogy Hálát adok a Jóistennek hogy csak ennyi van és még egyszer bocsi hogy raboltam a drága időtöket.

2012. szept. 17. 11:34
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3. kb annyi időm lehet mint neked mert nekem van időm kérdést kiírni neked meg van időd válaszolni...
2012. szept. 17. 11:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Én már ott leragadtam, hogy milyen adatokkal rendelkezik a babád! Az én kisfiamnak ugyan ilyen méretei voltak, csak 1 ÉVESEN!! :) Amúgy alapszabály: nem törődünk azzal, amit mások mondanak! Ha te boldog vagy és elégedett, akkor ennyi!!! :)
2012. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!