Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babák anyukái! Meg...

Anyatejes babák anyukái! Meg tudnátok nekem mondani, hogy a Konaikon, amit kapniuk kell, egész pontosan mi a neve, hány ml-es, hány db-os, stb? Kever a háziorvos, szte nem lehet neki felírni, vigyem a kórházba a gyerekambulanciára.

Figyelt kérdés
És nem tudja, hogy pontosan melyiket kell kapnia, mert a számítógépben többfajta is van...
2012. szept. 17. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
yesszusoma z orvos határozza megy hetenteegyzer kell neki adni és az orvos irja ki a receptet rá
2012. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
[link] babám ezt kapta
2012. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Konakion 2mg/0,2ml paediatric oldatos injekció fitomenadion - 5 ampulla, 4 hetente 1 ampullát adni, a gyártó Roche

mi ezt kaptuk

2012. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ja és a gyerekorvosnak kell felírnia, az első receptek közt van, amit a baba megkap (fürdetőkrém és egyebekkel együtt)

hogy lehet ilyen szerencsétlen az orvos, te jó ég

2012. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon igaza van utolsónak,és az anyatejeseknek nagyon fontos ezt kapniuk.

a tápszereseknek nem feltétlen, mert a tápszerben van k vitamin is.

a véralvadáshoz kell egyébként.

a 0,2ml-es ampullás szájfecskendőset írta ki nekünk is, a többi kezdőcsomaggal együtt, mikor megszültem, férjem már ment is felíratni, kiváltani, abban volt.

és a használati útmutató szerint adjuk.


én gyerekorvost váltanék a helyedben!!!!

2012. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én orvost váltanék. Hol laksz?
2012. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igazuk van, ilyen nincs h a doki nem tudja. Nekünk is az első receptek közt volt most kapja majd meg a 3. injekciot (amugy szájon át kell adni nem szuri) 5 db-os az elsőt 2 hetesen adjuk neki a többit 1hónapos, 2 honapos, 3 és 4.
2012. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
[link] mi ilyet kaptunk
2012. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Képzeljétek, én úgy neveltem fel (4 éves) a kisfiamat, hogy 1 évig kapta az anyatejet (6 hónapig csak anyatejet!!)és egyszer sem kapott konakiont, elfelejtette a doki felírni, én meg nem tudtam...!Szerencsére nem lett belőle semmi baj!
2012. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

kedves 9-es.

a kórházban születésekor kap!

nézd meg a záróját!

(hálistennek)

2012. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!