Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának még mindig...

11 hónapos babának még mindig 3 napig kell bevezetni az új ételeket? Valahol azt olvastam, hogy ennyi idősen nem kell, ti hogy csináltátok? Vehetem lazábban?

Figyelt kérdés
Nem a tej és tojásfélékre gondolok.

2012. szept. 17. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak az első 2-3 gyümölcsnél tartottam a 3 napot, amikor a lányom 5 hónapos volt. Utána már úgy csináltam, hogy kisebb mennyiséget először, ha nem volt baj ment egyenesbe az étel. Soha nem volt semmi baja. 11hónaposnak nyugodtan adhatod. Kóstolja meg, ha ízlik eheti, ha nem akkor nem eszi.
2012. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már bátran adj neki, amennyit akar. Én nem vezettem már be külön ilyenkor több napig az új dolgokat.
2012. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan adhatod. amugy az enyem most tolti a 11. honapot es azt eszi, amit mi. nem azeert, mert nem vigyaznek ra, de hiaba fozok neki kulon, ne eszi meg, csak amit latja, hogy mi is eszunk(persze vigyazok, mit fozok). szoval, nyugi, lazabban is lehet kezelni az etetest, egyen annyit es azt amit jolesik neki.
2012. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!