Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Az 1 hónapos Kisfiam 7kor felkelt,hogy ő nagyon éhes.Evett egy 10percig,és azóta nem hajlandó bekapni a cicit,pedig sír.:( Már megnéztem a pelust,a ruhája is jó.Nem értem tegnap óta ez megy,egész nap.Eszik egy pár percet,kiköpi,ordít mint a sakál,nagy nehezen megint bekapja,megint kiköpi és így tovább.Nem tudom mi változhatott meg.Pedig a kis hasa is korog hallom.Kérlek segítsetek,mitévő legyek?Esetleg beteg?

Járkálgatok vele,beszélgetek neki,elnézelődik de ez is csak egy pár percig tart utána megint sír.


2012. szept. 18. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
torokfájás illetve Fog
2012. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hasa "moroghat" attól is, ha picit felfúvódott. Lehet, hogy mohón kezdett enni, és sok levegőt nyelt. Próbáld fel-le megmozgatni a kis lábait, hátha kijön belőle a levegő. Ha a hasa fáj, akkor ez megoldás lehet.
2012. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fog 1 hónaposan?
2012. szept. 18. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem az jut először eszembe, hogy kevés a tejed. Ha megnyomod és spriccel, az még nem jelenti azt hogy tele is van.

Ha végképp nem fogadja el, próbáld lefejni és úgy odaadni. Akkor legalább megnyugszol, hogy a mennyiséggel minden rendben.

2012. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sztem van tejem,mert tegnap is 140ml-t evett.De ez már nekem is eszembe jutott.Ma nézem,hogy mikor mennyit eszik,remélem nem éhezik.Jajj Istenem,nehéz ez a dolog.
2012. szept. 18. 09:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A legtöbb hasonló esetben, amikor biztosan van teje az anyukának, az szokott lenni a "baj", hogy túl erős a tejleadó reflex, a baba nem tud megküzdeni az áradattal/ "csak" komfortszopizna illetve nem enne már olyan intenzíven mint a szoptatás elején, és még mindig "dől" a tej. Próbáld meg, hogy felülről tedd mellre, tehát a baba feje legyen magasabban a mellednél, pl. hártadőlve, a hasadra fektetve szoptasd. Így a gravutáció nem ad plusz löketet a tejnek:).

2012. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!