Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik 3 hónapos babátok...

Hogy telik 3 hónapos babátok napja?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos és 1 hetes. Reggel hétkor kel, eszik, játszik a játszószőnyegen 1-1,5 órát, alszik 11-ig. Ugyanez a menet 11-től 2-ig, aztán 2-től 5, negyed 6-ig. Ezután kicsit nyűgösebb lesz, ilyenkor sétálunk háromnegyed 6-tól 7-ig. Negyed 8 fürdés, kaja, alszik fél 11-ig. Akkor eszik, utána pedig alszik reggel hétig. Ha fel is ébred a kiságyában reggel 7 előtt, nem szól, hanem nézelődik, elvan magában. A játszószőnyegen ha mellé fekszem játszani hangosan sikongat örömében, de ha valami dolgom van, általában magában is tök jól eljátszik. Ha álmos nyűgösködni kezd, beteszem az ágyába, kicsit ott vagyok és már alszik is. Kíváncsi vagyok másnak hogy telik egy napja ekkora babával.Ja, tápszeres baba.
2012. szept. 18. 14:52
 1/3 xStefix ***** válasza:
100%

Enyém 3,5 hós, igény szerint szopizik és kötődően nevelem, hordozom is.

Szintén 7-kor kelünk, ez fix, visszük a nagyot 8-kor babakocsival az oviba, közben általában alszik egyet. Ezután aztán változó: újabban 2 órát van egyszerre ébren, ezalatt teszünk-veszünk, szopizik, amikor eszébe jut, a hordozóban vagy az ágyon játszik ill. foglalkozom vele. Újabban, ha álmos de nem akar szopizni, felkötöm és úgy alszik el. Vagy végig rajtam szunyál. Ha egyedül vagyunk, akkor délben megyünk megint kocsival a nagyért. Van, hogy napközben 4x alszik rövidet, máskor 3x és az egyik hosszabb (általában du. 2-3 órát). Estefelé időnként ki szoktunk menni a játszóra is, itt van a házunk előtt. Az esti lefekvés is változó, azt szoktam nézni, hogy kb. mikorra lesz álmos, mert akkor előtte viszem fürdeni. Legkésőbb 9-re már aludni szokott mindkettő. Éjjel pedig még kitartóan szopizik, van, hogy másfél óránként is, bár inkább hajnal felé szokott szopitúrázni. Velem alszik.


Eléggé más. :)

2012. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg más, de ez a szép a babákban :-)

Azt mondják, a férjem volt detto ilyen nyugis baba, mint a fiam.

2012. szept. 18. 19:54
 3/3 xStefix ***** válasza:
Nekem a lányom volt ilyen szépen kimért, pedig ő is szopizott. Igaz, vele pont ennyi idősen álltunk át az igény szerinti szoptatásra, az öccsével meg már rögtön így kezdtük. De más karakterek ők is, a kicsi sokkal élénkebb, társaságkedvelőbb. Meg igazi ölbebaba. :)
2012. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!