Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ülésről?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 31. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk nem ilyen van, de csak jókat hallottam róla.
2009. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ADAC teszt szerint jó minősitést kapott átlagban, és jót kapott a biztonságra és a kényelemre is. Azaz ez már tényleg jó ülés (a többi pl. megfeleltet kap).
2009. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Épp ma délután rendeltem meg a 32-es színben :)


Én is elég sokáig kutattam a jó ülés után és épp itt a gyakkérdéseken, ajánlották ezt.

Végigolvastam a honlapjukat, a bababoltban kipróbáltuk, nagyon szupi, könnyű bekötni, kényelmes a babának, könnyen dönthető, ha minden igaz, kedden meg is érkezik.


Végül én is a honlapjukról rendeltem, mert ott most akciós, a boltban 59000 Ft lenne, így meg szállítással együtt 51500 lesz :)


Belinkelem a kérdésemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


az utolsó válaszok közt találsz erre az ülésre vonatkozót.


Szerintem vedd meg, a boltban láttam a maxicosi-val együtt, hát ez sokkal jobb.

A bekötése is, azt modta az eladó, hgoy a legtöbb ülésnek csak a háttmláját rögzíti 2 ponton (alul és felül)az autó biztonsági öve, ennek az ülésnek viszon az egyik szál a háttámlát rögzíti, a másik elölről az ülést, tehát, jobban tart.


Mi Babycenter üzletben próbáltuk ki.


10 hós kislány anyukája

2009. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ez is nagyon jó gyerekülés nagyon jól megfelelt a törésteszten.Nekünk Römer van,és ez nyerte az eddigit,igaz nem olcsó,mi is úgy kaptuk ajándékba.Nyugodtan megveheted.
2009. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos válaszokat kaptam!!
2009. júl. 31. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!