Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan szoktatta bilire...

Ki hogyan szoktatta bilire kisfiát?

Figyelt kérdés
15 hós kisfiam és próbálkoznánk,de nem tudom hogyan.Valaki mondta,hogy apuka mutassa meg hogyan és mit...Szerintetek?
2009. júl. 31. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
mi most ismerkedünk vele. nem vontam bele apát, szerintem ez hülyeség, gondolom nem állva pisil a baba:) odaadom neki játszani, aztán ráültetem, ott elmesélem neki, h mire való. pár perc 1 nap.
2009. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdekes ötlet ez az apukás.De nem igazán tudom,hogy ez hogyan menne.Egy gyerek akkor lesz szobatiszta,ha már észlelei a jelentkező ingert és összetudja kapcsolni a bilireüléssel.Ez minden gyereknél más időpont.Van aki erőlteti,és ha szerencsés időpontban ülteti bilire,vagy sokáig hagyja rajta ülni,lesz eredmény.De ez nem tudatos szobatisztaság.Amit érdemes tenni: ha látod,hogy erőlködik,akkor ültesd rá a bilire.És ha van eredmény,mutasd meg neki és dicsérd meg.Együtt öntsétek a WC-be a bilit.De még hosszú időbe telik, amikor magától fog szólni.Most nyáron megteheted,hogy pelus nélkül hagyod,de ez esetleg takarítési gondokat okozhat.Légy vele türelmes,még nem késett el.Általában az orvosok szerint 2 éves kor után kell elkezdeni a szoktatást.Ha gondolod,olvass utána a neten.
2009. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még annyit az előttem szóló módszeréhez:ne játsszon a bilin,mert akkor azt a játékkal köti össze,és nem a bilizéssel.Tapasztalatból modom.
2009. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia,

az én kisfiam 21 hós, mi kb május óta próbálkozunk, sikertelenül

kinn a telken, hagyom csak gatyóban, nagyon élvezi, h bepisil, tetszett is neki, de a bilit messziről elkerülte

amikor próbálom ráültetni, ott kell lenni mellette, és fogni a kezét, de semmi termék

viszont jelzi, ha pisilnie kell

legutóbb toporzékolt annyira kellett pisilnie, de se bugyiban, se nélküle, nem volt hajlandó. pelust kellett ráadnom

nekünk nem tett jót, vagy valamit rosszul csináltam

azt hiszem mi szüneteltetjük egy kicsit

2009. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok. nem játszik a bilin, odaadom neki, h ismerkedjen meg vele, fogja meg, nézze meg, h mi az...

bocsánat, h pontatlanul fogalmaztam.

2009. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

hat az en fiam 5 honapos, mi most kezduk el a bilivel ismerkedest. szeret a bilin ulni, es mindig van termek benne, ha kesz van, vagy csak elege van belole, akkor simen felall.

jelezni meg nem lezi ha kell valami, hanem en ultetem ra tobbszor napkozben.

ha kakilnia kell azt latom, mert elvorosodik a kis feje.

szerintem nyugodtan adhatsz a kezebe jatekot, mi is mindig jatszunk valamivel.

sok sikert

2009. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

5 hónapos???

Vagy 15-öt akartál írni? :)

2009. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 az az ot honapos
2009. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az nem semmi! :)

És 5 hónaposan már ül a bilin és le is tud szállni róla?

Akkor nagyon ügyes baba. Az én kisfiam 5 hónaposan leginkább még csak feküdt az ágyban és nézelődött. :)

2009. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem egyedul all fel, fogom a kezet es ugy. Igazabol tenyleg buszke vagyok ra, allni mar tud, de maszni meg nem :)
2009. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!