Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babaja cicin aludt...

Akinek a babaja cicin aludt el, hogy szoktatta le?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A lányat 14 hónaposan sikerült.Leszoktattam az éjjeli ciciröl,és utána nem is kérte.Viszont 2,5 éves koráig mellette kellett lennem amíg elaludt....Volt,hogy 3/4 órát.

A fiam még mindég cicivel alszik el.Délben este kb.10 perc....Nem tudom hogy lesz késöbbiekben.Nagyon cicifüggö.Nem alszik el másként....Ha úton vagyunk akkor autóban elalszik másként nem.....

2011. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, nekem így volt kényelmes. Nem akartam a saját dolgomat megnehezíteni. Most cumisüveggel alszik el este, délután már magától üveg nélkül. 20 hós. Ja, és még mindig így könnyebb :) Majd hamarosan át fogom állítani a mese-alvás éjszakai menetrendre.
2011. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehat mostmar a cici helyett a cumisuvegen alszik el?
2011. okt. 6. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem leszoktak maguktól legkésőbb 8-9 hónapos korukra, sajnos. :o( Én úgy szerettem.

Szopiztak, aztán áttettem őket az ágyukba és ott aludtak el. Cumit kaptak, szerették.

2011. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

a fiam 19 hónapos lesz.....Hogy mikor fogja elhagyni a cicin elalvást nem tudom.Sosem cumizott,üveget nem fogadott el.....Most meg anya...add oda....Nem is tudom.Viszont így nincs gondom az altatással.Pedig jó lenne ha lassan leszokna.

2011. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A lányom 6 hós koráig cicizett, majd elfogyott a tejem, és helyette kapott tápszert, meg persze hozzátápláltam. Így alakult ki, hogy először mellettem a nagyágyon aludt el az esti cumisüveggel, aztán rájöttem ha beteszem rögtön a saját ágyába, akkor nem kell cipelnem az alvó gyereket :) Plusz könnyebben elaludt egyedül a szobában. Persze a babafigyelő mindig be van kapcsolva, és ha kettőnél többet köhint, már megyek is hozzá. Eddig szerencsére nem volt gond ebből. Meg itt is olvasom hogy sok gyerek így alszik el. Én úgy vagyok vele, hogy majd kinövik!
2011. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!