Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megint úgy megyünk az éjszakán...

Megint úgy megyünk az éjszakának, h nem vacsorázott. Ez már mindig így lesz?

Figyelt kérdés

Mostanában folyton ez van. A napokban is írtam ide erről. Ma megint úgy aludt el a lányom, h nem vacsorázott. El van készítve a szokásos reggeli+esti fél liter tápszer, és egy kortyot nem evett. Visszatérünk az éjszakai evésre? Ez már mindig így lesz? Nulla az a tápszeradag, amit megeszik így! Reggel se eszi meg mind.

Mit tehetnék, h ne forduljon elő ez az esti koplalás?

11hós anyuka


2009. júl. 31. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
annyira fáradt, v mitől nem eszik? a múltkoridat nem olvastam asszem.
2009. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6hós, de ugyanezt csinálja. A napi adagjának a felét eszi meg. Eddíg majdnem egy liter volt a napi szopi mennyisége, most meg ha 5-6dl-re valót megeszik akkor sokat mondok. Kb 2hete van ez.
2009. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ezt kérdeztem a múltkor. :)

Most nem hiszem, h nyűgös lett volna, ennyire nagyon. Aludt délután is. AZ uzsonna meg fél5kor volt. Hol van az már? :(

Egyszerűen fogalmam sincs. Hagytam aludni, nem tudtam mit csinálni. Nem is marad oldalt, h ehessen, fordul hasra. Ha nem engedem, sír. Ki se veszi a szájából az ujját, annyira cumizza. :(

Nem értek most már semmit...

2009. júl. 31. 20:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Megint éjjelente fogunk enni? Az jó...
2009. júl. 31. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Alapvetően úgy gondolnám, hogy túl fáradt. Én ilyen melegben, ami amúgy is elnyomja az embert, napjában többször megfürdetem, az kissé felébreszti. Próbáld ki, ha úgy látod, álmos (pl. ahogy írtad, hogy 6 körül úgy láttad álmos). Hátha használ és fenn tud maradni a kajcsira. Vagy esetleg ha megpróbálnád kicsit korábban megetetni, hátha akkor nem alszik el, hanem megeszi. Lehet, hogy nem közvetlenül lefekvéskor eszik, de így talán kibírja az éjszakát. 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy fontos dolog van, akkor adj neki enni, ha éhes. Ellenben te sem szereted, ha tömnek, bár a hátad közepére sem kívánod. Ha éjszaka éhezik meg, akkor éjszaka adj neki.

Az én lányomnál előfordul, hogy este 6-kor eszik utoljára és reggel 8-kor kel. Jó, aztán két pofára zabál, és mindent eltüntet az üvegből. Utána jó kedvű, mosolygós, és ha hiszitek, ha nem, alszik tovább egy-két órát.


3 hónapos baba anyukája

2009. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló cipőben járunk.Fél ötkor uzsonnázik,és az esti tápszert nem fogadja el,de már vagy két hete.Nem fáradt annyira,mert még fűrcsi után fennt van úgy fél órát,és aztán alszik el.Már váltottam tápszert mert azt hittem a régi már nem ízlik neki,de az új sem jön be.A doki azt mondta,ne aggódjak,ha elég tejterméket eszik napközben,krémtúró,sajt,stb.,akkor,kap elég kálciumot.Vizsont teát sokat iszik,éjszaka is.Úgyhogy ne aggódj,most ilyenjük van.
2009. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meleg van. Ilyenkor eleve 15-20%-kal kevesebb a felnőtt test kalóriaigénye is. A gyereké még kevesebb! Eleve kevesebbet készíts valamivel, és csak akkor add, ha igényli.De vigyázz, hogy folyadékot kapjon! Talán a vacsora helyett adhatnál csak gyümölcslevet! És valamivel korábban.

A mediterrán országokban is este 11-kor kezdenek enni, ha lehúl a levegő.

2009. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindannyian ugyan azt írjátok: Minden gyermek két hete csökkentett. Nem kell megtömni, majd sír, ha megéhezik!
2009. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!