Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még az én 1 éves babámon...

Van még az én 1 éves babámon kívül más baba, aki szinte csak gyümölcsön, zöldségen él?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt hallom, hogy a babája nem eszi szívesen a gyümölcsöt. Na, erre nekem nem lehet panaszom, viszont kicsit aggódom, hogy azon kívül csak csipeget. Eszik kalácsot, felvágottat nagyon ritkán, húst pedig csak úgy tudom elsütni, hogy pl. levesben összetöröm villával. Más formában nem megy. Viszont a rántott zöldségek pl. karfiol, patisszon nagyon csúszik.

Mivel kicsi a súlya voltunk vele kivizsgáláson, ahol megnyugtattak, hogy nagyon jó a vérképe, a vasa olyan mint egy felnőttnek... De azért olyan furcsa ez a zöldség, gyümölcs mánia.


2012. szept. 19. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

AZ én fiam is ezeken él.

Reggelire ma pl. szőlőt és sajtot evett.

A fiamnak a súlya is jónak mondható. :)


Nincs baj ezzel, próbálgasd, csempéssz az ételébe másféle ételt is.

2012. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiam szintén szinte csak zöldséget (főzelék hús nélkül), gyümölcsöt és tejtermékeket, pékárut eszik. Húst csak ritkán, felvágottat azonnal kiköpi :) Próbálkozom ezerrel, ha másként nem megy a saját tányéromból adogatok neki, úgy valahogy jobban megeszi :)
2012. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk az uzsi volt szőlő és sajt! Csak épp öcsi ette a szőlőt, bátyus a sajtot! ;) bíztam benne, hogy néha cserélnek, de öcsi kitartott a szőlő mellett.
2012. szept. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!