Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vigantol cseppet Ti rendszer...

A Vigantol cseppet Ti rendszeresen adjátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 09:20
1 2
 1/19 gabszem ***** válasza:
100%
igen, minden nap. máshonnan nem jut D vitaminhoz, és nagyon fontos a fogainak is
2012. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, napi 1 cseppet. Most 1 éves, még 1 ujjnyi a kutacsa, a védőnő azt mondta, hogy tavaszig kell kapnia, addig szépen be is fog nőni.
2012. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
2-3 naponta adom neki. 1 éves
2012. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Azt minden nap adni kell. Nem csak a fogai miatt. Az összes csontja miatt. Ha nem kap elég D vitamint olyan ó lába lesz, lehet meg sem tanul járni. (nagynéném így járt, most 51 éves és sánta) Nehogy már ennyi nyűg legyen. Ha egyszer-egyszer elfelejted abból semmi gond nem lesz. De igen adni kell minden nap. Mennyi idős a babád? Az orvos mit javasolt. Nem szabad felül bírálni a dokit. Ha elmúlt egy éves a kicsi, akkor kérdezd meg megint, hogy mennyi kell neki.
2012. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%

Soha nem adtam egyik gyerekemnek sem, nem érzem hiányát.


5 gyerekes Anyuka

2012. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálok utolsó. Ügyes vagy. Pff.
2012. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes kortól napi egy csepp
2012. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én időnként elfelejtem egy egy hétre .... érdekes mert ez akkor fordul elő amikor sokat volt napon,és ugye Ő eszik mindent amiből D vitaminoz is jut. Most hogy borús az idő egyszer sem hagyom ki pedig nem tudatos.
2012. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Most 15 hónapos, nyáron nem kapott. Júniusban lett 1 éves, akkor abbahagytam tehát júni júli aug.-ban nem kapott, szeptembertől megint kapja a napi 1 cseppet.

2012. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

4-es vagyok. Én adom hűségesen a doki utasítására (csak néha felejtem el) és én vagyok lepontozva mert a gyerekem egészsége fontos számomra! Juhéjj! Sok okos!!!

Gondolom te voltál 5 gyerekes anyuka. Te is csak azért nem adod mert 5 gyerek mellet már nincs rá pénz. Majd ha valami bajuk lesz, mert gondolom nem csak ebben a dologban vagy felelőtlen, akkor majd megköszönik ha felnőnek. Ebben biztos vagyok!

Lehetek 0%-os is. Akkor is a gyerekem egészsége a legfontosabb. Na közel sem vagyok hibátlan én sem, de azért ilyen alapvető dolgokra oda figyelek. Itt befejeztem! Mindenki úgy rendelkezik a gyereke sorsáról ahogy tud és ahogy akar.

Kérdező: ha nem akarod adni ne add. De miért itt érdeklődsz, miért nem a gyerekorvosnál? Mert gondolom tudod mi lenne a válasza!

2012. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!