Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a babarizs? Nem jó ha...

Mi az a babarizs? Nem jó ha sima, rendes rizst főzök 5 hós babámnak a gyümölcshöz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan főzheted.Én soha nem használtam ilyen babarizs,babatej stb.dolgokat,mert azokat valamivel kezelik,hogy drágán eladhassák.A babatej pl.felvizezett tehéntej,kémiai úton tartósítva.
2009. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Babarizsnek nevezik azt is, ha az anyatejjel, vagy tápszerrel kevered össze. Nyugodtan főzheted, de mindenképpen A jelű, jó minőségű rizst vegyél és válogasd át rendesen!
2009. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van,én is bizalmatlan vagyok ezekkel a dolgokkal,szerintem is csak az a lényeg benne,hogy drágábban lehessen eladni.

Nyugodtan főzz neki rizst(a tápszerek alapja is ez)ez az egyik legkorábban adható étel a babának.

2009. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyorsrizst vettem, tovább főztem a leírt időpontnál, majd beleöntöttem lefejt anyatejet és hagytam állni. Később összeturmixoltam és tettem hozzá almát,barackot,banánt. Ami éppen volt itthon. Arra figyelj hogy a rizs fogja a székletet, ha székrekedésre hajlamos a babád akkor inkább lazító gyyümölcsöket használj.
2009. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!