Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakeksz, babavíz, babarizs,...

Babakeksz, babavíz, babarizs, babatej, baba. , stb. , tényleg kell ez mind?

Figyelt kérdés
Ti megveszitek ezeket? Beváltak?
2011. febr. 2. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam mindent megvenni, amire az van ráírva, hogy babának. Otthon is lehet házilag csinálni, és más krémek ugyanolyan jók!

Ez mind csak marketing

2011. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán veszek,amugy az én fiam eszi a háztartási kekszet,a tejbegrizt stb és egészséges mint a makk.Vizet is forraltam egy darabig de már azt sem.Kapja a szénsavmentest vagy a csapvizet
2011. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyedul a babakekszet vettem meg, azt is 1X,amikor a glutent vezettem be. Szerintem is javareszt marketing...
2011. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

meg a babazene. (marhaság) hugom unokaöcsém születé elött sokat hallgatott zenét . pl korpiklaani - t. http://www.youtube.com/watch?v=M3ZhkLUcKT8 alig születése után , komolyan megnyugtatta.

de kedvence: http://www.youtube.com/watch?v=msRy4vcSX4k ha ezt halja teli vigyorral táncol rá. (més járni se tudott de a ritmusért nagyon odáig volt.

2011. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sose vettem egyiket sem. Mostanában állati divatos a babakutyagumi meg a mindent sterilizálni. Egyik mozgalomban se vettem részt. Még babaúszásra (nem is úszik a baba...) meg babaringatóra meg ilyesmikre se jártunk. Légzésfigyelőnk se volt meg cumink se és cumisüvegünk se. Hordozókendőnk se, és semmi ami divatból jó a gyártócégeknek, de a gyereknek alapból nula szüksége van rá. (És itt most egészséges gyerekekről beszélek, egy koraszülött vagy szívbeteg babának én is sterilizálgattam volna meg légzésfigyelőztem volna).
2011. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Babakekszet egyszer vettem próbából, aztán maradtam a sima háztartási keksznél + én sütöttem.

Babavizet akkor vettem, mikor nyaralni mentünk, amúgy itthon forraltam neki.

Babarizst soha nem vettem, tökéletes a célra a sima rizs is.

Babatejet se vettem soha, 10 hótól 21 hós koráig tápszert kapott, utána igazi tejet.

Bébiételt vettem, mert szerette.

Babapuding, babajoghurtot egyszer vettem próbából, aztán maradtam az igazi puding/joghurtnál.

Más nem jut eszembe :) pedig biztos van még :)

2011. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Babavizet veszek néha, de az a Szentkirályi ásványvíz, mi is azt isszuk, nem drágább, mint bármilyen más. A többit nem, háztartási kekszet eszik, tejem szerencsére van, 1 éves kora után rendes tehéntejet fog kapni.
2011. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Babakekszet vettem, mert a háztartásit nem szerette. Egyébként én sem vagyok híve az ilyen nagy babamizériának. Néha már sok minden túlzásba van véve.
2011. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

-babakekszet vettem ,mert szerintem jobban való babának, mint a háztartási keksz

-babavizet nem

r-izspelyhet igen, mert 1 mp volt hozzákeverni gyümihez

-22 hós lányom még ciczik, mellet babatejet kap, ha "kakót kér", nem minden nap

amíg teklik rá megveszem, vitaminok is vannak benne



sőt inkább adok neki babapudingot, babajoghurtot, amit megveszek (4x100) garmm a Brendonban 300 forinért, boltban sem kapok olcsóbban minőségit

2011. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem veszek meg mindent. bébiétel és babavíz.
2011. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!