Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek6tapasztalato...

Mi a véleményetek6tapasztalatok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

Olyan babkocsit szeretnénk ami unisex, van hozzá mózeskosár és autóshordozó és ha lehet akkor ne legyen túl drága. Véleményetek?


[link]



2012. szept. 20. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fogantyúja és a kerekei mérete végett nem jön be.Azt sem tudom mennyire strapabíró,stabil.Az ára végül is jó,de nem tudom a hordozója milyen minőségű.Nekünk Graco Quattro Tour Deluxe van( [link] nem volt olcsó,most fogja birtokba venni a 2. gyerekünk,de olyan,mintha új lenne.
2012. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy milyen terepen használod, mert ami egyből látszik, hogy picik a kerekek. Hóban is sokkal nehezebb ezeket tolni.
2012. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Nekünk Espiro vector air van. Én használtan vettem, mert drága, de imádom.
2012. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaz , hogy nekünk nem ilyenünk van ha , nem Peg Perego p3 , de hasonló a karakter . Hát ugye mi úgy használtuk , hogy először a mózeskosárba volt , amibe imádott lenni , aludni :) Majd a hordozóba volt , amibe szintén szeretett lenni , sőt imádott benne lenni . Majd a sport részbe volt 3 éves koráig .
2012. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó babakocsik a Touragoo-k! Barátnőmnek nem pontosan ilyen van, de hasonló és már a második gyereke nyúzza. Az ára is szuper!!
2012. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem vennék.Főleg mivel nem egybe karos és ez hidd el nem a legjobb.Egy kézzel lehetetlenség tolni.Nekünk a sportkocsink ilyen és egy kézzel nem lehet tolni.Ez főleg esőben hátrány,mivel nem tudod úgy tolni hogy fogod az esernyőt.

Nekem ezek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon nem vagyok otthon a babakocsi vásárlásban, első baba lesz. :)

Kedves utolsó, ha jól értelmezem a Tomas babakocsihoz amit belinkeltél, akkor abban minden benne van. Tehát a hordozót lehet autósülésnek is használni? Mert így nagyon jó árban lenne.

2012. szept. 20. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló vagyok.Minden hordozó autósülésként funkcionál,van,amelyik a baba 10 kilós,van,amelyik 12 kilós súlyhatárig.Ez a TS(Travel Sytem)lényege.
2012. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6.vagyok

Igen,lehet autósülésnek is használni.

2012. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!