Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Tako Duo...

Mi a véleményetek a Tako Duo Driver iker babakocsiról?

Figyelt kérdés

A leírásában nem olvastam, hogy bolygósítható kerekei vannak.

Ez mennyire hátrány egy babakocsinál?



#babakocsi #Tako Duo Driver
2012. aug. 23. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem jó kocsi,valóban nem bolygókerekes.Nekünk nem bolygókerekes kocsink volt,de semmi hátránya nem volt.

Ez bolygókerekes:

[link]

2012. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Szerintem mindenképp bolygókerekest vegyél! Nekem csak egy babám van,kaptunk kölcsön olyan kocsit, aminek nem lehet bolygósítani a kerekét, de majd megőrültem vele. Képzeld el azt ikerkocsinál! Nehezebb eleve, plusz a 2 baba súlya, minden kanyarban, kisebb irányváltásnál is emelgetni az elejét+ szűk helyen, boltban pl....hát én nem kérnék belőle, köszönöm. Aztán, ha nem jön be Neked mégsem a bolygókerék, sokat tolod egyenes úton, akkor még mindig le tudod fixálni őket.
2012. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

1.vagyok

Nem írtam de az egyik rokonomnak ikrei vannak.Hasonló kocsijuk volt mint amit belinkeltél.Én sokat vittem őket sétálni,és nem volt nehéz vele közlekedni!Annyi hogy a bolygókerekesnél nem kell megemelned egy kicsit a kocsit mikor fordulsz.Amit a 2-es írt hogy nem férsz be a boltba meg stb.Egy iker kocsi(ilyen fajta) nyilván szélesebb,tök mindegy milyen a kereke.

2012. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 és 3. vagyok

Köszi a lepontozást!Biztos nagyon haszontalan volt mind a két válaszom.A link is meg a saját tapasztalatom is!

Mélységesen szánalmasok vagytok!

2012. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én hasznosnak értékeltem a válaszokat. Sajnálom, ha valaki örömét leli abban, hogy másokat lepontoz!

Sajnos, én is tapasztaltam már és engem is pontoztak le, holott értelmes és hasznos választ adtam. Szomorú, hogy vannak ilyen emberek ezen az oldalon is :(

Én megköszönöm neked, hogy időt szakítottál rá és megosztottad a tapasztalatodat velem is.

2012. aug. 26. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:

1,3. és 4. vagyok

Nem rád értettem kérdező hogy szánalmas vagy!

2012. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!