Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babaja enyhen reflus-...

Akinek a babaja enyhen reflus-os volt, a sav feljött neki, marta a nyelöcsövet es ezert sirt etkezesek elött es közben, megszüntette ezeket a tüneteket az Ar-es tapszer?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve,a doktor nem mond semmit,kin szenvedes minden eves...lassan mar ott tartunk,h nem eszik.
2012. szept. 20. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, megszüntette. Milupa Milumil AR-es tápszert kap 1,5 hónapos kora óta.

A doktornő nem akarta, de sokszor arra ébredtünk, hogy fuldoklik, mert visszabukta az anyatejet. Állandóan a közelében kellett állnom, mert rettegtem, hogy mikor bukik. Emiatt lassan apadni kezdett a tejem is. Amikor már nem volt neki elég az anyatej, csak sima tápszert írtak ki neki pótlásként...azt még jobban visszabukta. Na, ekkor lett elegem!

Megmondtam a doktornőnek, hogy AR-es tápszert akarok, vagy megyek másik dokihoz. Felírta.

Azóta kb. hetente 1-szer bukik, minimálisat...mosolygós, boldog baba! :)

2012. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt tejfehérje allergia mellékhatásaként. Az én kislányom nem kaphatott AR tápszert, de a gasztros doki ajánlotta a Nutriton sűrítőt, amit egészen 10 hónapos koráig használtam, és ez megoldotta a problémát. A tápszerét kb. kefír sűrűségűre kellett besűríteni, és már 2 hónaposan a 2-as cumit haszáltuk neki, hogy normálisan át tudjon jönni a tápszer, de minden problémát megoldott.
2012. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!