Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a babám és mostanába...

3 hónapos a babám és mostanában nagy adagban jön vissza neki nyál a szájából, más is tapasztalt ilyet? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb. úgy jön vissza mintha büfi lenne, tehát nem picit folydogál neki, hanem mintha a gyomrából jönne vissza hirtelen. A kiságyban látni a lepedőn a nagy foltokat. Ma voltunk a gyerekorvosnál, de nem mondott semmit rá. :( Csak hogy figyeljem továbbra is, és menjek vissza.
2012. szept. 20. 15:44
 1/2 anonim válasza:
etetés után jön neki? van egy kis tejsavó is közte vagy csak tiszta nyál? lehet hogy fogzik? nekem is szombaton lesz 3 hónapos a kislányom és sűrűn nyáladzik de csak folydogál neki
2012. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen bajunk. Az én babám a tejet nem bírta. Ha tejet ittam két napig nyáladzott, meg bukott felváltva. Most nem iszom tejet, most nincs ilyen gond. :)
2012. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!