Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sudocrem vagy hintőpor? Mivel...

Sudocrem vagy hintőpor? Mivel kezeljem? A babám bőre a combtövénél ( a nunijánál) kipirosodott, és olyan mintha hámlana?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Sudocrem!!! Leheletvékonyan kend be, ne vastagon!

Hintőport sosem használtunk, a gyerekorvosunk ezt tanácsolta.

2012. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hintőpor csak még jobban kiszárítja! KRÉM
2012. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Száraz bőrre ne rakj hintőport, mert az még jobban szárít. Én soducremet, vagy popsikrémet raknék rá, esetleg körömvirág krém is jó lehet.
2012. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sudocream bevalt
2012. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hintőport ne. mondjuk hámlásra én sudot se kennék mert az hámosít, de a kettő közül az. nincs sima babakrémed? ami zsírozó? az kéne inkább rá.

ha meg nagyon piros, hámló akkor orvoshoz vidd le, lehet gomba arra meg boraxos-canestenes krémet írnak

2012. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyiket se. (Bocsi)

Folyékony hintőport használj, a frezyderm gyárt olyat, meg még azt hiszem 1-2 gyártó és ha az nem elég, akkor használj mellé frezy babakrémet is. Nekünk ez a két krém jött be úgymond véglegesen.

2012. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csakis Neogranormonnal, én arra esküszöm.
2012. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!