Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok is hisztisebb,...

Ti babátok is hisztisebb, sirosabb a szokottnál most?

Figyelt kérdés

Mi 17heteseek vagyunk,de most egy pár napja alig tudom letenni őt,mert sir,hisztizik..ha felveszem akkor sincs nagyon el,keveset alszik,keveset eszik! Nem is mosolog annyit mint szokott..

A másik kérdésem,hogy nektek is sokat nyög? elekzdi és vagy 20peren keresztül nyomja :-)


2012. szept. 20. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
igen ugyanez van nálunk is.ma már teljesen kiborultam,2 éjszaka nem aludtam.most is nyüszög...lehet a front miatt van?nem tudom de remélem hamarosan vége ennek az időszaknak.ma pl össz-vissz 4 órát aludt napközben.látom rajta hogy fáradt,ordít a fáradságtól,megpróbáltam elaltatni de nem ment.kikészültem teljesen...12 hetes kisfiú egyébként.
2012. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma volt a 8 hónaposom nagyon nyügi. Kevesebbet aludt ma, s most is nehezen tudtam letenni.
2012. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma az én kislànyom is csak 4orát aludtt az is 3részletben! Tegnap én is kiborultam(öszintén megmondom,én rá is kiabáltam,ami miatt szörnyű lelki ismeret furdalásom van :'-(( ...) hogy nem tudok megebédelni mert nem tetszik a kisasszonynak ha beteszem a hordozoba! Igen,szinte biztos hogy front van! Kitartás nekünk!
2012. szept. 20. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj nálunk annyi olyan nap volt hogy nem tudtam megebédelni... Egy idő után szerencsére beállt arra hogy kb akkor alszik nagyobbat amikor én ebédelnék, így nincs ilyen probléma.
2012. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alig aludt a 8 hónapos fiam, folyamatosan nyűgös volt szinte.
2012. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7 hónaposom soha nem nyügis, most sem .Alapjáratban hihetetlen nyugodt.Na de!Van egy nagyobb, 3 évesem.Vele tegnap este óta szenvedek.Hihetetlen hisztiket levág.
2012. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!