Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Domonkos vezetéknévhez milyen...

Domonkos vezetéknévhez milyen lágy hangzású keresztnevet javasolnátok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:

László, Attila

Zsuzsa, Júlia

2012. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Domonkos Róbert

Domonkos Roland

Domonkos Flóra

Domonkos Johanna


Nekem a mély vagy vegyes hangrendű keresztnevek illenek hozzá. Van még ötletem, csak nem akarok sokat írni :-)

2012. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Péter, Eszter
2012. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami magas hangrendűt válassz, mert a Domonkos a csupa o hang miatt nagyon mély és monoton hangzású, ezért kell feldobni, lágyítani valami magassal, pl. e, é, i, ö

Mivel a vezetéknév 3 szótagú, keresztnévnek 1-2 szótagú (rövid) nevet érdemes választani.


lánynak esetleg: Domonkos Edit, Domonkos Lili, Domonkos Eszter, Domonkos Csenge, Domonkos Hedvig, Domonkos Réka, Domonkos Kitti, Domonkos Petra, Domonkos Adél, (vagy pl. Ingrid, Gerda, Lídia/Lívia, Mirtill, Lilla, Linda, Jázmin, Nelli, Lea, Fanni, Noémi, Frida, Gréta, Eliz, Niké, Tilda, Tünde, Ivett, Rita, Gitta, Inez, stb.)


fiúnak: Domonkos Bence, Domonkos Győző, Domonkos Kristóf, Domonkos Vid, Domonkos Gergő, Domonkos Dénes (ez még alliterál is), Domonkos Péter, Domonkos Vince (vagy pl. Vencel, Erik, Levente, Kende, Marcell, Bálint, Szilárd , Gergely, Patrik, Ervin, Richárd, György, Géza, Kevin, Iván, Kornél, Lehel, Benjamin, Benedek, Máté, Lénárd, Edvin, Xavér, Ferenc, Ernő, stb.)


Írtam mindenfélét: régit, újat (modern), magyar ill. külföldi eredetűt is.

2012. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Domonkos Lilla, Domonkos Eszter, Domonkos Lelle, Domonkos Vince, Domonkos Levente
2012. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
engem Domonkos Lillának hívnak :)
2013. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Domonkos Lilla, Domonkos Lili, Domonkos Emma, Domonkos Anna, Domonkos Vanda, Domonkos Fanni, Domonkos Noémi, Domonkos Bálint, Domonkos Ádám, Domonkos Levente, Domonkos Dominik, Domonkos Kamilla
2013. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!