Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debreceni bölcsődékről?

Debreceni bölcsődékről?

Figyelt kérdés
Van akienk valamelyik debreceni bölcsibe jár a gyereke? Hány gyerek van egy csoportba? Melyikbe érdemes jelentkezni? Tudom, hogy mindenhol túljelentkezés van, ezért több helyre be szeretném adni.
2012. szept. 21. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, az Angyalföld tériről egyébként sok jót hallottam.
2012. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi most kezdtünk el járni a Károlyi utcai bölcsibe, nagyon szeretjük. A gyerekek korától függ, hogy hányan vannak a csoportban (talán ez a törvényi előírás is), a 2 év felettieknél mi 12-en vagyunk két gondozónőre, tehát egy nénihez egy hat fős csoport tartozik, be vannak osztva, hogy ki melyiküknél van. A bölcsivezető nagyon kedves és szakmailag is nagyon felkészült, és nagy előny, hogy saját konyhájuk van, finoman főznek, megkóstoltam:-). Nekünk azt mondták a felvételinél, hogy ne aggódjunk a bekerülés miatt, mert nagyon sok csoportjuk van, folyamatosan repülnek ki az ovisok és jó eséllyel fel tudják venni a helyükre az új kicsiket.

A többi bölcsiről nem sok konkrétumot tudok, mi is körbekérdeztük annak idején az ismerősöket és sokan dícsérték még a Görgei utcait és az Ősz utcait (ide tényleg nagyon sokan jelentkeznek, nehéz bekerülni).

Sok sikert majd Nektek:-)!

2012. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a károlyi utcaiba járt egy kolléganőm kisfiam, ő is meg volt elégedve, azt mindenféleképpen megpróbáljuk mi is. Azért még várom a válaszokat:)
2012. szept. 21. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!