Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Putnoki vezetéknévhez lány-...

Putnoki vezetéknévhez lány- és fiúnevek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

az én párom is Putnoki, és neki pl Rajmund a kersztneve! Szerintem illik is hozzá, és jó név! De jó a Laura, Bianka, Dóra... stb

Fiúnevek: Ádám, Tamás, Szilárd... stb

2009. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Lánynak a Csenge,Flóra,Loretta,fiúnak pedig a Donát,Gábor,Máté nevet adnám a Putnoki vezetéknévhez. :)
2010. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sikerült választani? :)
2010. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ritka - vezeték - név, tehát a gyakori keresztnevek nagyon jól hangzanak hozzá!


lánynevek:


Gyöngyi, Kitti, Lili, Tünde, Csilla, Fanni, Gréta, Judit, Kinga - mondjuk a Kinga nem jó hozzá, mert ki-ki lesz belőle, Lilla, Petra, Réka, Rita, Virág, Zsanett.


fiúnevek:


Bence, Ferenc, Gergely, Péter, Bálint, Béla, Dávid, József, Kristóf - ez sem lenne túl jó a ki-ki miatt, Marcell, Martin, Máté, Mihály, Miklós, Milán, Norbert, Patrik, Richárd, Róbert, Tibor, Viktor.


Szerintem a legjobban ez(ek) hangzanának: (bár nem mindegyiket írtam)


Putnoki Flóra - Putnoki Zsanett


Putnoki Balázs Flórián - Putnoki Márton vagy Putnoki Mátyás - Putnoki Gergely, esetleg Putnoki Máté.

2010. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ezek nagyon szépek,köszönöm,kedves h ennyit gondolkodtál
2010. aug. 25. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!