Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtál babádnak...

Mikortól adtál babádnak babapiskótát és tehéntejes fözeléket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Babapiskótát akkor amikor a rágást gyakoroltuk,

amikor már szoknia kell a darabos ételeket akkor, kb 6-8 hónaposan, tehén tejet meg 1 éves kor után adtam fokozatosan mert sokáig hasmenése volt tőle...

2012. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én befejeztem egy időre a tehéntej adást, mert hasmenése van tőle. (18 hónapos a kisfiam) Amúgy nem javasolják két éves korig.
2012. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Babapiskótát amikor már próbálkozott rágni, olyan 8 hós körül. Tehéntejes főzeléket pedig 1 éves korától. Semmi baja tőle.
2012. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Babapiskótát kb 8 hós korától, tehéntejet nem szeretnék adni 2 éves koráig.
2012. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Hét hónapos koruk körül kaptak tehéntejet, szopiztak mellette, de a főzelékjüket azzal adtam, meg azt is hagytam, hogy belekortyoljanak a bögrémbe, ha tejet ittam. Egyiknek se lett semmi baja, még betegek se nagyon voltak. A négyéves lányom tavaly kétszer volt beteg, az oviból szedett össze valamit, a kétéves fiam még sose volt beteg.

Nemzedékek nőttek fel frissen fejt tehéntejen, mégsem lett semmi bajuk. Ez csak a mai baromság, hogy ne adj tejet, de egyetlen oka van: a tápszergyártó cégek lobbija. Ha ugyanis adhatsz a gyereknek tejet, ki venné meg a tápszerüket?

2012. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak: a baj később jön ki és allergia formájában. Kutatások bizonyították, hogy a Kárpát medencében élők nagy részében nincs meg az az enzim, ami megemészti a tejfehérjét. A kisfiamnak mindig (!) nagyon erős hasmenése van, ha tejet iszik, már nem is adok neki tehéntejet.(18 hós) Amúgy még szopizik is a szilárd kaja mellett.
2012. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!