Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves szülinapra ajándék...

Egy éves szülinapra ajándék ötlet kislánynak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:

A lányom oda van a könyvekért.

Ezeket kapta meg:

[link]


[link]


[link]


Kapott formabedobókat, fürdetőjátékokat, tapizós könyvet, labdákat, motort.


De a könyvek mai napig menők. Imádja őket szerencsére ;)

2012. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hintaló. szobahinta. Éjszaka világító falmatrica. Szobacsúszda, mászóka.
2012. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Az en länyom minnie maus-os konyhät kapott amire az volt irva 3eves kortol de azert mi megvettük mert nälunk minden minnies.Nem bäntunk meg mert a gyärtok szerintem meg nem ällitottak melle gyereket mivel a kistermetü länykämnak pont jo magassägra es imädja!Azota ällandoan föz keverget es hozza hogy kostoljuk meg! Ezen kivül kapott duplot,benti sätrat labdäkkal, kis asztalt szekekkel, könyveket, dvdket,ruhäkat, aranyläncot stb!
2012. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 évesek imádnak tologatni! Így a legjobb a játék babakocsi!! :) Esetleg a "csattogó" (hosszú bot végén egy kerekes állatka, ami csörög-zörög, ha tolják).

A lányomnak vettem játszóasztalt (mivel a tesója miatt volt már csomó minden, ami egy 1 évesnek kell), az se rossz, de nem lenne az első választás.

2012. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Én kislányom is most töltötte. ezeket kapta:

hip-hop zebra

[link] (innen a legolcsóbb, máshol akár 6e ft-al is több!)


golyópálya

EZ A KEDVENC!

[link]

(müllerben vettük meg ott egy ezressel egyébként kevesebb)


kisasztal:


[link]


még egy tanulóasztalka (ezt kapta)

[link]


Mind a kettő érdekli mert teljesen más, de amit tőlünk kapott sokszor meg akarja fordítani a lapját és az építővel játszik, vagyis próbálkozik...


formaegyeztető:

[link]

(IMÁDJA, DE MÉG A TETEJÉBŐL PAKOL KI-BE)


bébitaxi

[link]



járássegítő és bébitaxi, de igazából az az érdekes, hogy felszedi a hozzá való kockákat:


[link]

(NA EZ MÉG NEM ÉRDEKLI RENDESEN CSAK BELEPAKOL EBBE IS)


első laptop (SZINTÉN KEDVENC)

[link]


tanuló plüss (imádja)

[link]

(ez egy elég jó oldal a legjobb árakon vannak)


babaház. Nagyon szereti. Ki is tudja nyitni az ajtaját!

[link]

(nagyszülőktől kapta)


Még volt 1-2 olyan játék amit kapott szülinapja előtt és jó készségfejlesztőek, de ezek kimondottan a szülinapi ajándékai lettek.


Sokat kerestem én is a játékok közül, de valamiért a fisher price játékok sokkal kreatívabbak, több jót is hallottam róluk. Kislányom nagyon örült nekik. Egyszerre azért nem adtuk oda, mert különben nem érdekelte volna csak egy-két dolog. Mi reggel felköszöntöttük és megkapott egy ajándékot. Amikor már rájött hogyan kell használni és picit foglalkozott is vele azután kapta meg a következőt. legjobban mégis az tetszett neki , hogy összerombolhatta a tortáját...:D

2012. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

5ös válaszoló!!

De baromi gazdagok vagytok!! :)

2012. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
utolsó! ??? Nem egymagam vettem meg mindet! Volt aminél rokonok kérdezték, hogy mi nincs mert mindene megvan a kicsinek. És hiába mondtam, hogy ,,semmit nem kell csak gyertek el" végül nekem kellett agyalni, hogy milyen játék létezik még ami nekünk nincs. Tőlünk 6 db játékot kapott. Nem értem hogyan jön ide az, hogy nem élünk vajas kenyéren. Nem mondom, hogy néhány ezer ft volt a szülinapja, de a pénznek semmi értéke nincs ha nem költöd el az álmaidra. nekem fontos volt az én egyetlen kislányom első szülinapja. Még sírtam is annyira meghatott, hogy 1 éve olyankor mit hogyan... annyira vártam néhány hete, ez nekem nagy eseménynek számított. felfújtam rengeteg lufit, volt tűzijáték girland stb... A lufik darabja 50 ft volt!!! HÚHA még is ugyan olyan fontos volt mint a játékok. Nem a pénz számít, hanem hogy mire költöd el. Nekem fontos volt és a kislányomnak is gyönyörű szülinapi élménye volt. A játékok pedig mindenhol ,,drágák" tekintve, hogy műanyag vackok.Ettől függetlenül őt boldoggá teszi és ez nekem fontosabb mint néhány koszos papírfecni! Nem hiszem, hogy egy közösségi fórumon egymás pénztárcájába nem kéne kukucskálnunk és megjegyzéseket tennünk. Nem ez volt a kérdés, hanem az ötletek. Én leírtam miket kapott a kicsi aminek örült is. És nem vagyunk gazdagok, nincs saját szigetünk magángéppel...természetesen szegénynek sem mondanám az anyagi helyzetünket. Néhány játék pedig nem fog csődbe vinni:D
2012. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!