Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázás, orrcsepp, "természet...

Megfázás, orrcsepp, "természetes antibiotikum"? Többi lent!

Figyelt kérdés

Két éves kisfiammal megkezdtük a bölcsi beszoktatást,két hete náthás...voltunk orvosnál:reakció:-ez teljesen természetes a beszoktatás alatt,mondtam,hogy kezd sárgás lenni az orrváladék: erre kapott antibiotikumos orrcseppet, hurutoldónak Prospan-t. Torka,tüdeje rendben!

Az orrcsepp beadás kétemberes,és sír előtte,közben utána...szerintetek így van hatása???

Gondoltam valami természetes antibiotikumra:aloe vera, grapefruit-magcsepp, kakukkfű, propolisz, fokhagyma, vöröshagyma stb.

Van valaki,aki ezekből használ valamit,és hogyan?????

Köszönöm a válaszaitokat!


2012. szept. 23. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezekből párat nem is ismerek, no meg patikusnak , "homeopatának" kéne lenni, h mit mivel, milyen arányban?

Én inkább másik antibiotikumot kérnék. Nekünk sose adott orrspry-s antibiotikumot a dokink, csak ezt az "összerázósat". Ezt se volt könnyű beadni neki, de legalább ha bement, nem jött ki.

2012. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi is használtuk ezt az orrcseppet és nekünk nagyon bejött!

úgy adtam be, hogy leültem nagy terpeszbe, befektettem a lábam közé. összezártam a lábam amennyire tudtam, így a vállai a combom alatt volt és a combommal fogtam a fejét, így kapálózni sem tudott, pár pillanat az egész.

azonkívül calcimusc naponta 2x felet és cebiont, cion miltivitamint adtam neki, hamar meggyógyult!

jobbulást!

2012. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezekkel a tünetekkel vittem a 3 éves fiamat a doktornőhöz: 1 hete folyt az orra, már elég sűrű volt a váladék. Hőemelkedés, láz nem volt. Állandóan fújni kellett az orrát, megvizsgálta a doktornő, a tüdeje, torka teljesen ok volt. Azt mondta, antibiotikumra nincs szükség, ajánlja a Sinupret cseppet. Eddig Nasivin Sanfttal fújtam be neki, de nulla eredménnyel. A dokinő is mondta, ez nem elég.

Adom neki a cseppet, naponta 2x20-at, annyi, hogy 4 napja tökre felgyorsította a folyamatot: még több váladék, még több orrfújás. Ma már nem volt az a brutál mennyiség, holnap reggel adom neki az utolsó dózist, és reményeim szerint kedden már viszem oviba.

2012. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!