Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kapjon 1 éves picúrom a...

Mit kapjon 1 éves picúrom a szülinapjára? Ajándékötletek?

Figyelt kérdés
Azért vagyok gondban , mert van egy nővérkéje, és sok mindent örökölt tőle. Kicsit szűkíteném a kört. Van: formabedobó, járássegítő, montessori torony, zenélő szőnyeg, szobahinta, kismotor, morzsikendő, és építőkocka hegyek. Még nem tud járni. Segítenétek?
2012. szept. 23. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy tortát, amiből ő is ehet. Még nem érdekli semmilyen ajándék.
2012. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy tortát
2012. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy torta, amin van egy kis figura, mondjuk a kedvenc mesefigurája(Tescoban lehet kapni micimackót, stb a tortáknál.) amit ő ehet meg egyedül. Egy egyéves kis picike nem értékeli még a drága ajándékokat, sokkal jobban eljátszik egy műanyag flakonnal. Én nem vennék a helyedben neki semmit, csak a tortát de hát az alap, meglepinek meg a kis figurát, szerintem tetszeni fog neki.
2012. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az én picúrom márpedig nagyon örült a biciklijének, és a plüssmackónak amit kapott. Természetesen ezek mellett kapott tortát is, és annak is nagyon örült.
2012. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de ajándék ötleteket várnék. Rendeztem már szülinapot a nagyobbik lányomnak, ő is örült az ajándéknak, bár ő szívesen eljátszott egy PET palackkal is. A kicsi inkább a játékokat kedveli. A gyerekek nem egyformák.
2012. szept. 23. 21:27
 6/6 kíváncsicska ***** válasza:
Én most nézegetek FP interaktív macit vagy kutyust (zenél beszél) valamint zenélő daloskönyvet.Bár szerintem mindháromnak újan horror ára van ezért az aukciós oldalakat nagy előnyben részesítem.
2012. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!