Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet megtudni megis,...

Hogyan lehet megtudni megis, h mennyit szopik egy anyatejes baba?

Figyelt kérdés
Ha rateszem a merlegre izeg-mozog a baba,a merleg vegül igyis ugyis csak körülbelüli szamot mutat.Akkor megis mi ertelme merni?Vagy en csinalom rosszul?
2012. szept. 23. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nálunk nem izgett-mozgott és nem körülbelüli értéket mutat,hanem a konkrét súlyt.Próbáld meg elterelni a figyelmét valamivel.Én pl. mindig csörögtem a feje felett,akkor arra figyelt és ez a pár másodperc elég volt ahhoz,hogy pontosat mérjek.

Egyébként csak a mérlegre tudsz hagyatkozni,vagy ha nagyon "betegesen" ragaszkodik valaki a mérhető mennyiséghez,akkor szokták lefejni és üvegből megetetni,de szerintem ez butaság.

2012. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

na de miért kell tudnod, hogy mennyit eszik? :)

ha éhes, sírni fog, nem fog csöndben aludni, bízz benne, nem kell ezt annyira komolyan venni.

gondolom nem pár napos baba, őket még azért meg lehet mérni, ha meg nagyobb akkor már viszonylag ismered a jelzéseit, így felesleges méregetni mindig :)

2012. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másképp nem megy,csak úgy,ha előtte-utána méred,de szerintem felesleges,csak idegbajt kap tőle az ember lánya.Ha a baba jókedélyű,gyarapszik,akkor úgyis mindegy,hogy hány grammot szopott.Ha meg nem elég,azt úgyis észreveszed,és akkor lehet pótolni.
2012. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10 hetes.Bajok vannak az eves körül,sokszor elutasitja a cicit ezert szeretnem merni.De annyira mozog,h nem boldogulok.Van,amikor szopas utan azt mutatja,h semmit nem evett,holott ömlik a tej a mellemböl es hallom,h nyel.Azt hiszem vissza is viszem a merleget,igazatok van,h csak stresszelem magam miatta.
2012. szept. 23. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Digitális, vagy analóg mérleged van? Nálunk a digitális nem áll meg addig, míg nem tud pontosat mérni.
2012. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Digitalis es ez is allandoan mer es egyszer csak megall egy fix szamon.De szerintem ez is csak körülbelüli szam,mert a gyermekem egyfolytaban mozog rajta.
2012. szept. 23. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor még egyszer rátettem, 2x nem méri a rossz eredményt . Nekünk is gondok voltak az evéssel, ezért kellett folyton mérni. Minél kevesebbet evett, annál nyugodtabb, és aluszékonyabb volt.
2012. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is többször mértem. Hason vagy háton fekve rakod rá?
2012. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne merd! Csak stressz éled magad.


Nyugi, lehet, csak faj a pocakja, mert mondjuk levegőt nyelt, vagy nem kényelmes a testhelyzete. Amúgy meg van, amikor 60 ml-t eszik, van, amikor 120-at. Attól függ, milyen a napja, etvagya.

2012. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!