Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznosnak tartjátok a puzzle...

Hasznosnak tartjátok a puzzle szőnyeget?

Figyelt kérdés
Hol vettétek ha van nektek és milyet?
2012. szept. 24. 16:33
 1/6 Kerria ***** válasza:

Auchanban találtuk, nem volt rajta semmi, se szám, se állat amit ki lehetett volna belőle szedni. Nincs padlófűtésünk, és a laminált padló hűvös lett volna a baba számára. Emiatt vettünk 2*10 db-ot. Sokáig sima polifoam-on gondolkodtam, hogy simán összevarrom...ez lett volna alternatív változat, ha nem kapunk sima szőnyeget. Amiből ki lehet venni a darabokat, az általában hiányossá válik,ezt figyeltem meg az ismeretségi körben.


Hűvösebb lakásba nagyon hasznosnak vélem, bár volt róla hír a tv-ben, hogy rákkeltő anyagot tartalmaz....valamelyik.

2012. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. szept. 24. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Micimackós van játékboltból,de most találtam a neten hozzá illő egy színűt nagyon jó áron, ebből sem lehet semmit kiszedni, egyben van az egész és igen nagyon hasznos, hogy nem a hideg földön kell ülnie neki,nagyon szuper bár e tv-s hír miatt félek mert most jön a foga és rágcsálná de nem hagyom neki.:)
2012. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, a Metróban vett a férjem Micimackós és Verdák mintázatúakat. Nekünk nagyon jól jött, mert a fiaim rettentő sokáig buktak, kb. 10 hónapos korukig, és ezt csak át kellett törölni, a szőnyeget vagy bármi mást nehezebb lett volna tisztítani, a parketta meg hideg.

Kb. egy év alatt kicsit megkopott már, de azért jó még, meghagytuk.

2012. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Játékboltabn lehet venni :)


Nekünk számos van és szerintem hazsnos mert, nyáron lerakhatom a betonon és összerakom és elférek rajta én is meg ő is és énekelünk..

de télen/ hidegebb lakásba is nagyon jó..

2012. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos! Nekem már a második gyerkőc nyúzza. Nem túl puha, nem túl kemény, szigetel is, szóval ideális kúszni-mászni rajta. Anyukáméknál tescos van letéve, az vékonyabb, de nem rossz, a miénket a Régio játékboltban vettük, az vastagabb, jobb. ABC-s egyébként, a nagyobb fiam arról tanulgatja a betűket.
2012. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!