Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hagyjam hogy...

Szerintetek hagyjam hogy rajtam cumizzom 7hós babám vagy szoktassam le róla? Ha igen hogy csináljam? Máshogy nem tud elaludni és nehezen tudom elvenni tőle cicit.

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már a másodiknak hagyom.
2012. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
adj neki cumit.attól még fog szopizni. valami nagyon jó minőségűt vegyél ami nem okoz szopizavart. pl tommee tippee
2012. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 13 hós fiam csinálja, még elvagyok
2012. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha neked kényelmetlen,akkor adj neki cumit.Én biztos nem hagynám(nem is hagyom)a cicim nem cumizásra való.Valamikor meg kell tanulnia magától elaludni,sztem nem jó ha már most függ valamilyen "kelléktől" jelen esetben a melledtől.Én is cumit adok neki,szopi után cumizik rajta kb még 5 percet,kiköpi,és szépen elalszik.
2012. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, de mi van olyankor ha a cumi nem kell neki... mert pl az én fiamnak csak és kizárólag a cici kell a cumit rögtön kiköpi...
2012. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja igen 1 éves múlt a fiam. Utolsó voltam
2012. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!