Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam 2 honapos, lehet adni...

A babam 2 honapos, lehet adni mar neki murok meg gyumolcs leveket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A murok-ot nem tudom mi, gyümölcslevet meg még ne adj.
2009. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vizet adj neki ebben a melegben, ne szoktasd hozzá az édes ízekhez, később nehezebb lesz vele! a víz a legjobb szomjoltó!
2009. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
En 6 honapig nem adtam neki csak anya tejet es föt vizet. máskülömben nincs gyomor savjuk mi égetné el.
2009. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Gyümölcslére ne szoktasd rá, mert utána nem fog meginni semmi mást! Felforralt és kihűlt vizet adj neki ebben a melegben.
2009. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
komenymag teat adj neki, az nagyon finom, es nagyon szeretik a babak. erdelyben azt szoktak adni a babaknak :)
2009. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Először is, ha szopik a babád, akkor semmi más nem kell neki, mert az anyatej bőven kielégíti a folyadékigényét és a szomját is oltja! Ha tápszert iszik akkor lehet adni neki forralt lehűtött vizet, vagy babavizet. Teljesen felesleges gyümilevet, teát, más folyadékot adni, bőven ráér még 6 hós kora után. A vizet is apránként kell vele kóstoltatni, mert szerintem sokan vannak úgy vele, hogy mivel első alkalommal nem issza a gyerek a vizet, már mindjárt adják neki a teát, a gyümilevet és csodálkoznak miért nem iszik a gyerkőc vizet!
2009. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 hónaposan még nagyon pici, legalábbis még fiatal szerintem ezekhez a dolgokhoz, a hozzátápláláshoz is. Legkorábban négy hónapos korban javasolják, de ha vársz 5-6 hónapig, még az sem baj.

Nem szereti a tejet/tápszert? Vagy miért szeretnél már mást is adni neki?

Ilyenkor még sok baba hasfájós is, érzékeny gyomrú, vagy bukósabb, akkor főleg nem szabad hozzátáplálni, de ha semmi baja nem lenne, még akkor sem kellene elkezdeni.

(De te vagy az anyja, mindenki maga dönti el, hogy mit próbál ki a saját gyermekén.)

2009. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne szoktasd hozzá a gyümilevekhez, főleg míg ilyen pici, vizet javaslom én is, ha nagyon-nagyon adniu akasrz nek vmit, de minek, szerintem elég a tejcsi.
2009. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!