Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi vált be babátoknál fülgyull...

Mi vált be babátoknál fülgyulladásra? Minden hónapban antibiotikumot kapunk rá.

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Melegítsél sót, és tedd bele egy zokniba, és a gyermek fülére tedd rá vagy feküdjön rá.

Régi módszer, de hatásos, nálunk be vált

2012. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem kiskoromban anya kövirózsa levelét csepegtette a fülembe. (volt az erkélyen) nagyon jó volt,igaz a doki lebafta,hogy ne kuruzsoljon otthon.
2012. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az aloeverából csípünk le egy darabot és cseppentjük bele...
2012. szept. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom mennyi idős és, hogy neki lehet e, de én esküszöm a fülgyertyára!

Kérdezz utána, és legalább egyszer próbáld ki -amennyiben lehet-

2012. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 hónapos
2012. szept. 25. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Kövirózsa cseppek (ha nincs növényed otthon, akkor jó ha beszerzel egyet, de gyógyszertárban is lehet kapni a cseppeket), fülmelegítős sapka vagy cseresznyemag párna, meleg só zokniban..., de ezek kizárólag akkor, ha nincs se láza se hőemelkedése a gyereknek. A fülgyertyát én nem javaslom, de csak azért, mert nálunk nem vált be sem felnőttnél, sem gyereknél.
2012. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is a fülgyertyát javasolnám, nálunk mindenkinek nagyon jó. Cak szerintem nem tudnád neki megcsinálni még, mert azért jó pár percig egyhelyben kellene ülnie, úgy hogy a fejét sem mozdíthatja meg.

Gondolom egy 16 hónapossal ez szinte kivitelezhetetlen.

2012. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!