Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiam 78cm és...

15 hónapos kisfiam 78cm és 9800gr, az orvos szerint alacsony és pici a súlya. én nem így látom. Szerintetek is sovány és alacsony?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 10:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem csinálod rosszul a dolgokat!!! Vagy mégis mit kéne tenned? Nem lehet megtömni egy gyereket. ÚGyis annyit eszik, amennyit kíván. Van amelyik gyerekre jobban rakódik a súly, van amelyikre nem. Majd bepótolja. :)
2012. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy az első két kommentelő miért gondolja azt hogy ezek a méretek nem megfelelőek sőt még hogy nem átlagosak.... Azokat meg végképp nem értem akik még hasznosnak is véleményezték.... na mindegy!



Szia kérdező! Kislányom is 15 hónapos. Ő 75 cm és 9300gr. Doki nénik soha nem mondott rosszat vagy rosszra utalót e miatt! Szerinte mindig csak én aggódom túl. Okos, tanulékony, mozgékony egészséges kislány. Itt nincs miről beszélni. Sőt!!! Egyszer egy barátnőm átküldött egy emailt amiben le van írva hogy a tinédzser kori betegségek vissza vezethetőek a baba kori kövérségre. Ha megtalálom átküldöm a cikket privátban. Szóval én már 15 hónap alatt meg tudtam tanulni hogy nem kell össze hasonlitgatni a babákat!

2012. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!