Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejérzékeny babák anyukái...

Tejérzékeny babák anyukái válaszát várom? . Babám vírus utáni legyengült bélrendszere miatt nem bírja a tejcukrot? . Feltételezés, mert vizsgálat még nincs? .

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudtam, hogy ettől még kaphat laktózmentes tejterméket. Ma kapott egy icipici laktózmentes mackó sajtot és már 2 fosi volt. Hogyan működik ez??? Akkor semmilyen laktózmentes tejterméket se bír?

Állandóan hasmenése volt, de azt mondták, hogy jön a foga... aztán én jöttem rá, hogy a joghurttól van. De előtte lázas is volt, valószínű, hogy volt egy vírusos hasmenése. Miután elmondtam az orvosnak a dolgokat, ő is erre tippelt. Bocsi, ha túl bénán fogalmaztam...


2012. szept. 25. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A tejerzekenyseg es a laktozerzekenyseg ket kulon dolog. Ha laktozmentes sajtot kapott, es azt sem birja, akkor nem a laktoz a bibis, hanem a tejfeherje. Probald teljesen kihagyni 3 hetig a tejtermekeket, ha valtozik a helyzet, akkor a tejfeherje a bunos. Majd 3 het utan terhelheted ujra. Ha ujra jon a fosi, ez a baj. Nekem a kislanyom tejerzekeny volt 3 eves koraig es most a 6 honaposom is az. Szoptatom, igy en dietazom.
2012. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy az előttem válaszoló írta.Lehet, hogy nem a laktóz a hibás.

Teljesen el kell hagyni az összes tejterméket egy időre az étrendjéből.

Gasztrón még nem voltatok?

2012. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!