Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő nyelve hegyén fehér...

Csecsemő nyelve hegyén fehér pötty. Mi lehet?

Figyelt kérdés

tűhegynyi méretű fehér pötty, nem nő, kb két hete ott van, leszedni nem lehet. Nem tűnik szájpenésznek, aftának sem, mert nem változik sem a színe, sem a mérete, nem duzzadt. Babát nem zavarja evésben, stb.

Mi lehet? A doktor néni kijelentette, hogy ő nem lát semmit, de szerintem a nyelvpálcával pont eltakarta,mert a férjem és anyám is látja.


2012. szept. 25. 16:59
 1/6 anonim válasza:
Szerintem felsértette a nyelvecskéjét, hólyag lehet. Nekem is szokott lenni ritkán, de nem tudom, hogy babáknál is ezt jelenti-e.
2012. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj,lányom 15 éves és neki is ott van születése óta. Nem okoz semmi problémát,nem nőtt,nem fakadt ki belőle semmi,amolyan szépségpötty:)
2012. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, szerintem neki is születése óta megvan, nem fakad ki, nem nő, meg semmit nem csinál, csak úgy ott van. mint egy gríz.

akkor nem is nyúlok hozzá, amúgy meg elég cuki amikor örömében magában rötyög valamin és kidugja a kis nyelvét, a közepén meg ott a fehér pötty..:) csak hát ha bajt jelent, akkor tűnjön el, de ha semmi aggódni való, akkor maradhat

2012. szept. 25. 22:34
 4/6 A kérdező kommentje:
nem annyira hólyagszerű, inkább mint egy szem gríz
2012. szept. 25. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen pötty,a kisfiam 10 hetes es születese ota ott van a nyelve hegyen.:)
2012. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

egyre biztosabb vagyok benne, hogy akkor neki is születése óta ott van.

Nektek mondott rá valamit a doki?

2012. szept. 26. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!