Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "harapnivalót" adhatnék...

Milyen "harapnivalót" adhatnék 9 hónapos kisfiam kezébe a kenyéren és kiflin kívül?

Figyelt kérdés
A kekszet nem szereti. Olyanra gondolok, amit maga rágcsálhat.
2012. szept. 26. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én nagyon féltettem a lányomat a fulladástól és nagyon nehezen szántam rá magam,h "rágcsákat" adjak neki.

Ami neki nagyon bejött a :

-buláta ( ez a No1)

-kölesgolyó

-sómentes kukoricapehely

-alma,körte,banán darabok

2012. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
banán, kuki,babapiskóta
2012. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is féltem a fulladástól, ráadásul hajlamos is rá, ahogyan valami darabos a szájába kerül, elkezd öklendezni. Eddig a kenyérrel nem fordult elő ez, de a zsemlével már igen. Megpróbálom a többit is, amiket ajánlottatok. A babapiskóta van olyan, ami nincs tele "e"-vel? Eddig csak olyat találtam.
2012. szept. 26. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek, de nekem is ennyi idős a lányom és babapiskótát a tojás tartalom miatt nem mertem neki adni, mert tojást még nem eszünk. Van olyan amiben esetleg nincs tojás?
2012. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első hsz. vok

Babapiskótát én kb. 15 hósan adtam először :SSS

szerintem van már tojásmentes is...csak ,amiket én eddig láttam iszonyat cukrozott volt,úgyhogy hanyagoljuk :)

Viszont a buláta...nagyon tuti!

2012. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!