Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettétek anyatejes...

Mikor tettétek anyatejes babátokat külön szobába? Mennyire viselte meg?

Figyelt kérdés
Szoptatást hogy oldottátok meg? Miután külön szobába került nyugodtabban aludt?
2009. aug. 3. 09:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem mertem egyedül hagyni. Majd amikor egy hónapos lett,már nem alaudtam ott vele.A mellettünk levő szobában alszik. Nagyon lelkiismeretfurdalásom volt,de be kellett látnom,h inkább most mint később nehezebb. Így természetes lesz. Éjjel egyszer kelünk,hallom, megyek, tisztába teszem, áthozom a nagyágyra,megszoptatom és vissza a kiságyba. :)

Én csak ajánlani tudom. Sok sikert.


7hetes kislány anyukája

2009. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem az 5 és fél hónapos kislányom még velünk egy szobában alszik. Van az az ágy mellé tolható félköríves kiságy, abban alszik. Mellettünk, de mégsem velünk! Most keztem el én is agyalni, hogy lassan át kellene szoktatni a szobájába. ( A mostani ágyát lassan kinövi. :) )De valahogy nyugodtabb vagyok ,ha éjjel felkelek és látom, hallom hogy szuszog, nincs kitakarózva stb. Pedig már 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, és csak anyatejes!!!
2009. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is első naptől a saját szobájába aludt. Szerencsére éjel csak egyszer kellett átmenni megettni, azt is 3 hós koráig csak.
2009. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!